Reference

Reference konstrukce rozvaděčů

Kompetentní kontaktní partner

Váš partner v konstrukci rozvaděčů.

Zde uvedené reference ukazují široké spektrum možností řešení s COMPLETE line v známých podnicích. Phoenix Contact je váš kompetentní partner s odborným know-how pro všechny požadavky v oblasti výroby rozvaděčů.

Výroba rozvaděčů v nápojovém průmyslu: hospodárná i při výrobě šarže 1

Výroba rozvaděčů u Krones AG

Krones optimalizuje výrobu rozvaděčů díky konceptu ClipX

Jako celosvětově působící výrobce plnicích a obalových zařízení optimalizuje firma Krones AG neustále nejen svá řešení, ale i výrobní procesy.

Koncept společnosti Phoenix Contact přispívá k tomu, že neustále se zvyšující počet rozváděčů lze ve velikosti šarže 1 vyrábět rychle, bezchybně a hospodárně.

W. Althaus AG automatizuje označování svorkovnic: vysoká efektivita a kvalita

Automatické označování u W. Althaus AG  

Laserová buňka pro automatické označování svorkovnic

Jako specialista na full service pro průmyslovou automatizaci nabízí E. Althaus AG také konstrukci rozvaděčů. Kromě vlastního automatu na osazování svorkovnic Athex, ke zvýšení produktivity přispívá popisovací řešení od Phoenix Contact.

Systém ClipX.TerminalMarking je prvním přístupem řešení pro efektivní, důkladné automatizované popisování. Za tímto účelem je zvolený program výroby svorkovnic z vlastního portfolia již před montáží opatřen speciálním označovacím materiálem. Komponenty lze označit přímo před připevněním na nosnou lištu.

Použitá technologie je laserové značení. Potisk je díky kombinaci materiálu a technologie kontrastní a zároveň přesný. S ohledem na rozmanitost oblastí použití se vyznačuje stejnou trvanlivostí jako jiné kombinace materiálu a technologie. Tímto způsobem lze realizovat důsledný automatizovaný výrobní proces.

Bezpečnost v železničním provozu: spolehlivý přenos dat předpokládá bezchybné kontakty

Bezpečnost v železničním provozu  

Diagnostické systémy od Voestalpine se starají o bezpečný a bezporuchový železniční provoz

Ve srovnání s jinými dopravními prostředky nabízí železnice nejvyšší bezpečnost. Stará se o to také Voestalpine Signaling Siershahn GmbH – tato společnost je specialistou na provozní bezpečnost a údržbu v železniční dopravě.

Aby bylo možné bezpečnostní systémy v kolejových zařízeních instalovat rychle a spolehlivě přenášet data na vyhodnocovací systémy, sází společnost na techniku přímé zástrčky push in od Phoenix Contact.

Pro všechny elektrické montáže až po provozně hotové zařízení Voestalpine důsledně využívá sestavené vodiče s koncovkou vodiče. Takto připravené vodiče lze snadno a bez nástroje propojit do konektorů push-in od Phoenix Contact díky nízké námaze zapojení pro jmenovitý průměr až do průměru 0,34 mm².

Řadové svornice push-in šetří prostor a čas u konstrukce výtahů

Výtahy na míru  

Výrobce výtahů Osma vyrábí výtahy na míru

Designový objekt, vizitka, eyecatcher – výtah v současnosti musí splňovat výrazně více než jen bezpečnou přepravu osob nebo nákladů.

Vedle těchto estetických funkcí ty technické v žádném případě neustupují do pozadí. Protože pro elektrotechniku zůstává čím dál tím méně prostoru, sází výrobce výtahů OSMA na kompaktní řadové svornice push-in d Phoenix Contact.

Použití systémové kabeláže v jednom z nejdelších visutých mostů na světě

Most Osman-Gazi v Istanbulu  

Most Osman-Gazi, jeden z nejdelších visutých mostů

Asi 50 kilometrů jihovýchodně od Istanbulu byl v Izmitském zálivu postaven jeden z nejdelších visutých mostů na světě, most Osmana Gaziho.

Systémová kabeláž a zásuvné dvoupatrové svornice push-in od společnosti Phoenix Contact zajišťují, aby nesčetné moduly V/V ovládání byly s polním propojením spojeny bezchybně a rychle. Pouze díky výraznému snížení doby instalace lze dodržet přísný časový plán.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít