Efektivní plánovací procesy

Efektivní plánovací procesy

Efektivní plánování rozvaděčů

Šetřete čas v celém procesu inženýringu.

Ušetřete čas v celkovém procesu inženýringu díky důsledné softwarové podpoře.  Profitujte přitom z rozsáhlé nabídky, počínaje digitálními daty o výrobcích až k profesionálním cloudovým řešením. Intuitivní plánovací a označovací software PROJECT complete i nejrůznější konfigurátory završují nabídku.

Od návrhu až po hotový rozvaděč

Plánujte efektivně s PROJECT complete  

Plánujte efektivně s PROJECT complete

Intuitivní návrh, inteligentní funkce a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní: plánovací a označovací software PROJECT complete je v inovativním řešením pro jednoduché plánování vaší svorkovnice a přehledné značení.

Software nabízí individuálního a pohodlného průvodce procesy od přenosu dat ze schématu elektrického zapojení až po dodávku vašeho hotového výrobku

Konzistentně digitálně popsaný sortiment

Digitálně popsaný sortiment  

Digitálně popsaný sortiment je základem pro optimalizované procesy

Konzistentně digitálně popsaný sortiment a standardizovaná datová a systémová rozhraní jsou základem pro optimalizované procesy v konstrukci rozvaděčů.

Jednotný digitální popis sortimentu podporuje inženýring, instalaci, výrobu a údržbu. Všechny provozní stavy jsou tak kdykoliv známé, jejich vizualizace zjednodušuje plánování, analýzu a provoz. Kromě toho jsou digitální data sortimentu potřebná pro výrobu individuálních produktů za konkurenceschopné ceny. Veškerý sortiment z COMPLETE line je digitálně popsán a disponuje standardizovanými produktovými daty jako je např. ETIM, eCl@ss nebo UNSPSC. Všechna digitální data o sortimentu najdete přímo u produktu.

Vždy ta správná volba produktu

Individuální konfigurace produktů  

Nakonfigurujte si naše produkty podle vašich požadavků

Naše konfigurátory vás podpoří s vašimi individuálními požadavky pro nalezení vhodného produktu resp. vhodného řešení pro vaši aplikaci.

Díky jednoduchým nabídkám filtrů, zobrazení produktů v 2D a 3D a intuitivnímu uživatelskému rozhraní nakonfigurujte vaše individuální řešení v několika krocích – bez chyb!

  • Pohodlná konfigurace: pro požadované řešení jen s několika údaji
  • Intuitivní ovládání: jednoduše přetáhněte součásti na požadovanou položku pomocí drag-and-drop
  • Uživatelsky přívětivá vizualizace: zobrazení Vaší konfigurace ve 3D v reálném čase
  • Jednoduché plánování: jednoduše si stáhněte sestavená 2D a 3D data a importujte je do svého CAD programu

Profesionální cloudová řešení

Zesíťování produkce a vývoje s PROFICLOUD  

Zesíťujte svět s PROFICLOUD

Vzestup digitalizace vyžaduje integraci datové analýzy do procesů podniku.

Phoenix Contact vám společně s řešením Proficloud nabízí komplexní cloudové řešení přizpůsobené vašim potřebám. Propojte vaši výrobu a vývoj s celým světem za hranice vaší společnosti. S Proficloud sbírejte data o vašich strojích a zařízeních z celého světa a kombinujte velké datové objemy z různých zdrojů. Na základě moderní analýzy dat provádějte kvalifikovaná rozhodnutí, odvozujte trendy a zlepšujte vaše operativní řízení procesů.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít