Správa parku: Automatizace a řízení

Správa parku: Automatizace a řízení

Nejlepší propojení do sítě

Zvyšte účinnost díky chytré automatizaci a propojení zařízení do sítě.

Zpět na Volně stojící zařízení

Kategorie

Využijte průběžný záznam provozních dat a chytré řízení dat pro zlepšení účinnosti a výnosnosti vašeho fotovoltaického zařízení. S komponenty infrastruktury sítě od společnosti Phoenix Contact propojíte své volně stojící fotovoltaické zařízení v sítích bezpečně a spolehlivě.

Díky inteligentním nástrojům automatizace a vizualizace můžete data z volně stojícího zařízení neustále zaznamenávat a vyhodnocovat. Navíc můžete prostřednictvím veřejných sítí provádět údržbu volně stojících zařízení na dálku.

Vaše výhody

  • Nízké náklady na inženýring a provoz díky inteligentním řešením automatizace
  • Redundantní, a tím sítě zabezpečené proti výpadkům
  • Standardizovaný přenos dat podle SunSpec® nebo IEC 61850
  • Rychlý inženýring díky specifickým funkčním blokům

Propojení v sítích

Přepínač v aplikaci  

Síťové komponenty pro bezpečný provoz fotovoltaických zařízení

Propojte své volně stojící zařízení do sítě rychle a snadno s komponenty od společnosti Phoenix Contact. Vytvoříte tak redundantní a pomocí firewallů chráněné sítě.

Bez ohledu na to, které přenosové médium používáte: u nás najdete vhodné síťové komponenty pro konstrukci řešení komunikace zabezpečené proti výpadkům. Základem jsou výkonné gigabitové přepínače, modemy a konvertory médií.

Dohled a řízení

Array control v aplikaci  

Stálý záznam a vyhodnocování všech dat z fotovoltaického zařízení

Provoz velkých fotovoltaických zařízení vyžaduje neustálé sledování a řízení na úrovni segmentu. Náš datalogger přebírá tuto funkci a zaznamenává všechny relevantní údaje o podmínkách okolí a stavu měniče. Tyto údaje jsou přenášeny do nadřazeného systému SCADA ve velínu.

Datalogging - pro efektivní provoz velkých fotovoltaických zařízení

S cílem zajistit efektivní sledování velkých fotovoltaických zařízení jsou monitorovány proudy jednotlivých řetězců. Vzniklý objem dat je zaznamenáván dataloggery od společnosti Phoenix Contact. Navíc jsou shromažďovány další údaje o měničích a snímačích meteorologických údajů, jako např. zastínění.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít