Dohled a ochrana

Dohled a ochrana

Ochrana před přepětím

S řešeními od společnosti Phoenix Contact dosáhnete maximální bezpečnosti pro vaše zařízení.

Zpět na Střešní zařízení

Kategorie

Aby bylo možné optimálně chránit různé systémové komponenty střešních systémů proti přímému zásahu bleskem a přepětí, je nutno použít připojovací skříně generátoru. Společnost Phoenix Contact nabízí pro vaše střešní systémy rozsáhlé portfolio různých připojovacích skříní generátorů s možností okamžitého připojení, které jsou připraveny k instalaci.

Vaše výhody

  • Všechny sady jsou v pouzdrech odolných vůči prachu a s ochranou proti stříkající vodě (IP65)
  • Rychlá instalace díky předchozímu osazení fotovoltaických sad
  • Maximální bezpečnost v případě údržby a nebezpečí
  • Kombinace spínacích zařízení v souladu s normou díky aplikaci DIN EN 61439

Ochrana před přepětím

Přepěťová ochrana pro fotovoltaická střešní zařízení  

Předem osazené fotovoltaické sady spolehlivě chrání střešní zařízení

Společnost Phoenix Contact nabízí se svými předem osazenými sadami spolehlivá systémová řešení, která chrání měnič bezprostředně před vstupy stejnosměrného, příp. střídavého napětí.

Vazby přepětí jsou přitom přímo svedeny do potenciálu země. Díky přizpůsobenému rozsahu výkonu lze v krátkém čase nabídnout nové varianty.

Připojení

Pro připojení fotovoltaických řetězců jsou připojovací skříně generátoru v závislosti na provedení vybaveny buď našimi stěnovými průchodkami SUNCLIX, nebo kabelovými šroubeními na svornicích push-in. Konektory SUNCLIX od společnosti Phoenix Contact i svornice push-in spojují výhody jednoduché instalace a spolehlivého a bezúdržbového spojení.

Vypnutí přívodu energie a odpojení

V jednom přístroji nabízíme jak nouzové vypnutí pro hasiče příp. výkonový odpojovač, tak přepěťovou ochranu. Nouzový vypínač umožňuje vypnutí fotovoltaického zařízení na dálku, čímž je zajištěna maximální bezpečnost při údržbě a v případě nebezpečí.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Vizualizace založená na webu

Fotovoltaický monitor je vizualizace založená na webu na bázi průmyslových komponent.

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít