Dálková údržba přes internet a cloud

Dálková údržba přes internet a cloud

MGuard Secure Cloud

Dálková údržba na klíč.

Díky internetovým technologiím máte možnost připojit se k vašim strojům a systémům kdekoli a kdykoli. S produkty společnosti Phoenix Contact chráníte síťová připojení proti poruchám a zmanipulování. Mají nejmodernější bezpečnostní mechanismy, jako je například VPN, šifrování IPsec a integrovanou bránu firewall.

mGuard Secure Cloud bezpečně propojuje přes internet servisní zaměstnance s cíli dálkové údržby. Provozovatelům a výrobcům strojů a zařízení umožňuje kompletní řešení VPN na klíč.

Vaše výhody

  • Infrastruktura VPN na klíč
  • Jednoduché uvedení do provozu díky konfiguračnímu asistentu
  • Webové rozhraní s intuitivním ovládáním
  • Kompatibilní se všemi bezpečnostními zařízeními mGuard, moduly dálkové údržby TC Cloud Client a certifikovanými VPN klienty
  • Podpora zařízení iOS, jako iPad a iPhone

Přehled systémů dálkové údržby

Dálková údržba  

Bezpečná průmyslová dálková údržba

Bezpečná průmyslová dálková údržba

S produkty mGuard získáte na míru upravené bezpečnostní komponenty pro řešení dálkové údržby, které můžete provozovat sami. Tato robustní a pro průmysl vhodná bezpečnostní zařízení obsahují funkce firewallu, směrování a VPN na ochranu před zlomyslnými kybernetickými útoky a nechtěnými poruchami. Navíc umožňují bezpečnou dálkovou údržbu prostřednictvím veřejných sítí. V závislosti na požadavcích nabízí společnost Phoenix Contact řadu hardwarových a softwarových produktů: Od přístrojů s montáží na nosnou lištu přes přenosný hardware až po 19palcová zařízení, od bezpečnostních směrovačů s integrovaným mobilním rádiovým rozhraním až po centralizovaný software pro správu a bezpečného klienta VPN.

mGuard Secure Cloud  

Funkční součásti mGuard Secure Cloud

Funkční komponenty mGuard Secure Cloud

mGuard Secure Cloud využívá protokoly IPsec VPN a zajišťuje důvěrnost, autenticitu a integritu dat mezi účastníky. Je provozován v Německu v počítačovém centru s vysokou dostupností podle nejvyšších standardů ochrany dat. mGuard Secure Cloud nabízí právě malým a středním podnikům spolehlivou VPN infrastrukturu jako cenově výhodný servis přes internet, který odpovídá potřebám.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít