Dálkové ovládání pomocí PROFICLOUD

Dálkové ovládání pomocí PROFICLOUD

Otevřeně ke světu, bezpečně k úspěchu

Udávejte již dnes správný směr pro budoucnost – vkročte s námi do světa Proficloud.

Proficloud jako otevřená škálovatelná platforma IoT nabízí inteligentní komunikaci, síťovou technologii ovládacího řízení, inteligentní cloudové služby, komplexní analýzu dat a přitom maximální úroveň zabezpečení.

Využijte neomezené možnosti cloudového řešení pro nepřetržitý přenos procesních dat do velínu. Proficloud umožňuje jednoduché a bezpečné síťové propojení decentralizovaných přístrojů v poli přes internet. Můžete tak využít sledování stavu a řízení vašich dat kdekoli na světě.

Vaše výhody

  • Maximální flexibilita a dostupnost díky bezhraniční automatizaci přes internet, která není vázána na konkrétní místo
  • Jednoduchý inženýring, protože v lokální síti se zobrazí decentralizovaní účastníci
  • Efektivní automatizace díky předkonfigurovaným a předprogramovaným výrobkům Proficloud
  • Bezpečná a certifikovaná komunikace díky šifrování TLS

Cloudová řešení pro průmysl

Cloudová automatizace  

Cloudová automatizace – rychlá a bezpečná

Efektivní dálkové ovládání

Proficloud a související komponenty vám v okamžiku nabídne zabezpečené připojení pro efektivní dálkové ovládání.

Do lokální síti vašeho velínu integrujete vazební člen Proficloud. Vazební člen zobrazí jako účastníky místní sítě všechna zařízení, která jsou celosvětově propojena prostřednictvím cloudu. Řídicí jednotka na decentralizovaném stanovišti se spojí s Proficloudem přes internet. Nyní se v síti zobrazí jako lokální účastník a může být okamžitě používána bez další konfigurace nebo programování. V/V komponenty připojené k decentralizované řídicí jednotce se automaticky uvedou do provozu.

Analýza dat na příkladu vodního hospodářství a hospodářství odpadních vod

Telemechanika pro decentralizované čerpací stanice odpadních vod  

Telemechanika pro decentralizované čerpací stanice odpadních vod

Aktuální provozní data, jako jsou výška hladiny, průtok nebo spotřeba energie decentralizované infrastruktury, jsou analyzována v Proficloudu a porovnávána s dalšími významnými parametry. Čerpací stanici odpadních vod tak lze efektivně provozovat podle potřeby.

Stavová a provozní hlášení jsou odesílána do velínu prostřednictvím internetového připojení. Z Proficloudu lze za účelem zajištění optimálního provozu získat z profesí vyšší úrovně další důležité informace, jako jsou údaje o počasí. Kromě toho lze například shromažďovat provozní data z čerpadel pro řízení životního cyklu nebo řízení energie s cílem jejich využití pro prediktivní údržbu.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít