Veřejná telefonní síť

Jednoduše a rychle

Jednoduše a rychle

Veřejná telefonní síť je díky rozsáhlé struktuře sítě dostupná téměř ve všech zemích na světě.

Snadno a rychle prostřednictvím celosvětově dostupné sítě

Pro dočasný dálkový přístup k vašim vzdáleným strojům a zařízením nabízí společnost Phoenix Contact analogové modemy. Umožňují nejjednodušší dálkovou údržbu díky osvědčené technice komutovaného spojení i v těch nejodlehlejších oblastech světa.

Stávající analogová telefonní infrastruktura dovoluje použití širokopásmové technologie ADSL. Širokopásmové routery ADSL spojují průmyslové přístroje Ethernet nebo RS-232 přes pevné připojení DSL s
internetem. Pomocí širokopásmového vysokorychlostního internetového připojení dosáhnete na stroje, zařízení nebo kompletní sítě Ethernet po celém světě.


Přenos dat pomocí veřejné telefonní sítě

K produktům pro toto řešení

V následujícím seznamu produktů najdete komponenty, s nimiž můžete realizovat toto řešení pro dálkové působení/dálkovou údržbu.

Maximální flexibilita s širokopásmovým routerem DSL

  • Integrované přepínání Annex A/B umožňuje rychlé uvedení do provozu přímo na místě. Rozsáhlé proškolení o požadavcích místního poskytovatele odpadá.
  • Navíc je možné pomocí webové správy zvolit použití přístrojů buď jako DSL modem nebo DSL router jednoduše a v souladu s aplikací.
  • DSL modem provádí přizpůsobení signálů z DSL na LAN.
  • DSL router navíc nabízí integrované funkce routeru, jako např. firewall, VPN, NAT a mnoho dalších.

 

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Stahování z internetu

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít