Vlastní firemní vedení

Vlastní firemní vedení

Pomocí měděných vodičů a optických vláken

Propojte vzdálené účastníky jednoduše a efektivně do sítě pomocí dostupných vedení.

Sítě založené na kabelech

S extenderem Ethernetu od společnosti Phoenix Contact realizujete vysokorychlostní komunikaci, například pomocí vlastních firemních telefonických vedení. Speciální kabely Ethernet nebo PROFIBUS nejsou pro
vzdálenosti do 20 km zapotřebí.

Kvůli vysoké elektromagnetické kompatibilitě (EMV) ve vašem zařízení jsou optické konvertory neopomenutelné. Široké produktové spektrum od společnosti Phoenix Contact zahrnuje sériové přístroje i mediální konvertory pro sítě jako PROFINET, EtherNet/IP a Modbus/TCP.


Redundantní struktury pro maximální dostupnost

Bez ohledu na to, zda se jedná o modernizaci stávajících sítí založených na měděných vodičích nebo vybavení nových instalací výkonnými optickými vlákny – Phoenix Contact nabízí kompletní produktové portfolio pro plánované řešení sítě.

K produktům pro toto řešení

V následujícím seznamu produktů najdete komponenty, s nimiž můžete realizovat toto řešení pro dálkové působení/dálkovou údržbu.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Stahování z internetu

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít