Dálkové ovládání a dálková údržba

Dálkové ovládání a dálková údržba

Průmyslová komunikace na dálku

Celosvětový dálkový přístup ke strojům a zařízením.

Zpět na Řešení

Kategorie

 • mGuard Secure Cloud
  mGuard Secure Cloud public

  S mGuard Secure Cloud můžete provádět práce údržby a servisu rychle a efektivně.

 • Mobilní rádiové spojení
  Mobilní rádiové spojení

  Prostřednictvím mobilní rádiové sítě máte stále a všude přístup ke svým strojům a zařízením.

 • Rádiové systémy
  Rádiové systémy

  S rádiovými systémy zachytíte měřená data a systémové informace jednoduše ze vzdálených nebo těžce dostupných oblastí a přenesete je k centrálním bodům.

 • Veřejná telefonní síť
  Veřejná telefonní síť

  Snadno a rychle prostřednictvím celosvětově dostupných telefonních sítí.

 • Vlastní firemní vedení
  Vlastní firemní vedení

  Propojte vzdálené účastníky jednoduše a efektivně do sítě pomocí dostupných vedení.

 • Dálkové ovládání
  Dálkové ovládání

  Bezpečný a soustavný přenos dat procesu na vedoucí centrálu umožňuje dohled a regulaci samotných vzdálených okrajových stanic a podřízených stanic.

 • Dálková údržba
  Dálková údržba

  Společnost Phoenix Contact nabízí produkty, které jsou vybaveny nejmodernějšími bezpečnostními mechanismy, jako je například VPN, šifrování IPsec a integrovaná brána firewall.

 • Spuštění alarmu
  Spuštění alarmu

  Díky proaktivním a přesným hlášením včasného varování prostřednictvím SMS nebo e-mailu lze chyby rychle odstranit a minimalizovat výpadky při výrobě.

 • Síťové propojení
  Síťové propojení

  Technologie Wi-Fi, Bluetooth a světlovodných vláken umožňují jednoduché a bezporuchové připojení různých součástí systému, venkovních a podřízených stanic.

 • Servis a podpora
  Servis a podpora

  Společnost Phoenix Contact nabízí flexibilní koncepci služeb z celého spektra automatizační techniky pro aplikace a systémy včetně kybernetické bezpečnosti a ochrany.

Zabezpečené propojení decentralizovaných stanic s velínem lze realizovat různými způsoby pomocí dálkové komunikace. To umožňuje přístup i průběžné sledování procesních dat z centrálního místa.

V případě dálkové údržby se jedná o dočasný přístup ke stroj nebo zařízení. V porovnání s tím je u dálkového ovládání převážně vyžadováno trvalé spojení se vzdálenou stanicí. Různé výstražné systémy zajišťují včasné upozornění na různé stavy a umožňují spolehlivou dostupnost vašeho systému.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít