Dálkové působení/dálková údržba

Dálkové působení/dálková údržba

Přehled o strojích a zařízeních

Mějte po celém světě přehled o svých decentralizovaných zařízeních – s inovativními koncepty od společnosti Phoenix Contact.

Zpět na Řešení

Kategorie

 • mGuard Secure Cloud
  mGuard Secure Cloud public

  S mGuard Secure Cloud můžete provádět práce údržby a servisu rychle a efektivně.

 • Mobilní rádiové spojení
  Mobilní rádiové spojení

  Prostřednictvím mobilní rádiové sítě máte stále a všude přístup ke svým strojům a zařízením.

 • Rádiové systémy
  Rádiové systémy

  S rádiovými systémy zachytíte měřená data a systémové informace jednoduše ze vzdálených nebo těžce dostupných oblastí a přenesete je k centrálním bodům.

Průmyslová datová komunikace nabízí četné možnosti pro bezpečné spojení vašich decentralizovaných stanic s velínem. Různé cesty přenosu umožňují předávání velkých objemů dat i na velké vzdálenosti.

Dálkové přístupy a stálý dohled procesních dat vedou k plánovatelné údržbě a úspoře nákladů. Najděte správnou přenosovou cestu pro svou aplikaci – společnost Phoenix Contact nabízí pro každou aplikaci vhodné řešení.

Pomocník výběru – vhodné řešení vaší dálkové komunikace

Vhodné řešení pro vaši dálkovou komunikaci – Phoenix Contact

Vhodné řešení pro vaši dálkovou komunikaci – Phoenix Contact

Soběstačná čerpací stanice, svařovací roboti nebo sklad s vysokými regály – pro každou aplikaci je správné řešení komunikace.

Srovnejte pomocí pomocníka výběru různé technologie a najděte tak vhodnou cestu pro spolehlivé řešení dálkového působení a dálkové údržby vaší aplikace.

Dálkové působení a dálková údržba – v čem je rozdíl?

V průmyslovém přenosu dat se, pokud jde o dálkovou komunikaci, rozlišuje mezi dálkovou údržbou a dálkovým působením. Ačkoliv se zpravidla používají stejné technologie, je nutné zohlednit zvláštnosti těchto velmi odlišných aplikací.

Dálkové působení popisuje bezpečný a stálý přenos procesních dat k velínu. Tak je umožněn dohled a řízení i vzdálených venkovních stanic a podřazených stanic. Na rozdíl od dálkové údržby je zde převážně vyžadováno trvalé spojení se vzdálenou stanicí.

U dálkové údržby se jedná o dočasný přístup ke stroj nebo zařízení. Tento celosvětový, přímý přístup k řídicím jednotkám a sítím Ethernet umožňuje rychlé a efektivní provedení údržby a servisních prací.

Proaktivní a přesná včasná výstražná hlášení prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu umožňují rychlé odstranění chyb a minimalizují tím výpadky produkce.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít