Monitorování studní a kontrolních šachet

Monitorování studní a kontrolních šachet

Nepřetržité monitorování šachet

Monitorujte a regulujte dodávku technologické vody v průmyslovém prostředí.

V rozvětvené síti studní a kontrolních šachet je třeba pravidelně kontrolovat hladinu a kvalitu podzemních vod, ale také hlídat sabotáž mimo vodohospodářské zařízení.

Společnost Phoenix Contact nabízí v podobě řešení WellControl hotové řešení rozvaděče k ovládání a monitorování studní a kontrolních šachet. Realizace nepřetržitého monitorování šachet je snadná, navíc okamžitě hlásí neoprávněné otevření poklopu šachty a online měřením pomáhá dodržovat stále přísnější ekologické předpisy bez dalších vícenákladů. Hotové naprogramované řešení stačí doplnit jen o výkonovou část a je připraveno k okamžitému použití. Řešení podle hesla „Parametrizovat místo programovat“.

Vaše výhody

  • Jednoduchá integrace s pomocí otevřeného automatizovaného systému, který je nezávislý na výrobci
  • Modulární a kompaktní řešení přenosu dat
  • Komplexní podpora problematiky IT bezpečnosti profesionály z oboru
  • Průběžná podpora pomocí nabídek pro všechny fáze projektu

Snadná realizace se standardními komponenty

Automatizační technika pro monitorování studní

Profitujte z nízkých nákladů na uvedení do provozu díky parametrizaci vedené s nápovědou, zcela bez programování. Také napojení na řídicí centrálu prostřednictvím protokolu dálkového ovládání IEC 60870–5–104 lze realizovat jednoduše a komfortně. Polní přístroje se napojují přes procesní knihovnu Waterworx od společnosti Phoenix Contact. Pomocí předem naprogramovaných funkčních bloků umožňuje tato knihovna efektivní technickou správu vašich zařízení.

Základ hardwaru automatizace tvoří malá modulární řídicí jednotka AXC, která je díky funkci PROFINET a Modbus/TCP optimálně vybavena pro budoucí rozšíření. Kromě toho rozsáhlá koncepce pro přepěťovou ochranu a napájení zajišťuje potřebnou jistotu dodávky elektrické energie a plánovatelné servisní zásahy.

Použité komponenty poskytují rozsáhlé možnosti diagnostiky, takže na stav vašeho zařízení lze dohlížet i dálkově. Moduly MaR řady Mini Analog Pro jsou vhodné i pro použití v náročném prostředí. Jsou tak filtrovány a regenerovány všechny příchozí analogové hodnoty pro další zpracování. Také je bezproblémově možný provoz oddělovače napájení periferních zařízení.

Topologie: Automatizační technika pro monitorování studní  

Přenášejte procesní data standardizovaně z různých stanic dálkového ovládání do velínu

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít