Procesní průmysl 4.0

Modernizace a digitalizace výrobních zařízení

Modernizace výrobních zařízení

Provedeme vás na cestě k modernímu digitálnímu systému.

Zde je příklad toho, jak vypadá třístupňový plán pro moderní digitální zařízení. Zahrnuje nejmodernější komunikaci a optimální procesy údržby, aby se zabránilo neplánovaným výpadkům. Kontrolní obhlídky a dokumentace v takovém zařízení fungují bez papírování.

1. stupeň: Obnova řídicího systému

Přechod ze starého na nové zařízení  

Přechod ze starého na nové zařízení

Operátoři by měli nejprve analyzovat skutečný stav svých zařízení. Jak starý je použitý řídicí systém a měřicí a regulační technika? To vyvolá otázku správného načasování přechodu.

Zjistěte, jak vám odborníci na automatizační technologie mohou pomoci přejít ze starého na nové. Díky pečlivé inventarizaci a poradenství umožňujeme minimální odstávky.

Stupeň 2: bez papírování k Maintenance 4.0

Pokrytí průmyslovou bezdrátovou technologií  

Výstavba inteligentních infrastruktur díky pokrytí průmyslovou bezdrátovou technologií

Další fáze modernizace bude následovat poté, co provozovatelé zaktualizují svůj řídicí systém a měřicí, řídící, regulační techniku.

Kombinace inteligentního označování zařízení a pokrytí průmyslovou bezdrátovou technologií zde vytvoří základ pro efektivní procesy údržby, které mohou provozovatelé postupně zavádět.

3. stupeň: Provázání dat s umělou inteligencí

Prediktivní údržba  

Možné poruchy identifikujte včas pomocí prediktivní údržby

Pokud jako provozovatel na základě záznamu naměřených dat včas zjistíte možné chyby, můžete v pravou chvíli naplánovat jejich nápravu a související prostoje. V případě potřeby je můžete přeložit na pozdější dobu.

Integrací webových služeb lze snadno a bezpečně vytvářet přidanou hodnotu. Zde zjistíte, jak to funguje.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít