Monitorování bezpečnostní sprchy

Monitorování bezpečnostní sprchy

Zvýšená bezpečnost personálu zařízení

Sledujte bezpečnostní sprchy pomocí řešení od společnosti Phoenix Contact jednoduše a bezpečně.

Údržba bezpečnostních sprch je často prováděna ještě místním servisním technikem a personál je v případech nouzové události odkázán na pomoc další osoby, aby byl uvědoměn zdravotník. Mezinárodní normy bezpečnosti práce navíc vyžadují pravidelnou údržbu zařízení.

Centralizované monitorování se společností Phoenix Contact ušetří pravidelné kontroly a zajišťuje, že bezpečnostní sprcha bude k dispozici hned po poslední pravidelné kontrole. Zdravotníci navíc dostanou upozornění s uvedením přesné polohy, což posiluje bezpečnost personálu.

Vaše výhody

  • Zvýšená bezpečnost práce díky okamžitému upozornění podnikové ochranky a zdravotníků na aktivaci bezpečnostní sprchy prostřednictvím SMS, e-mailu nebo webové služby
  • Pohodlné monitorování bezpečnostních sprch a zajištění funkčnosti s pomocí cloudových služeb
  • Jednoduché doložení pravidelné rutinní údržby díky automatickému ukládání zpráv o údržbě

Centralizované monitorování stavů zařízení

Při použití bezpečnostní sprchy se odešle hlášení, které může být zasláno prostřednictvím SMS, e-mailu nebo webové služby. Existuje také možnost propojení se serverem ODP nebo Proficloud, aby bylo možné v případě nouzové události rychle reagovat.

S řešením od firmy Phoenix Contact budou podniková ochranka a zdravotník upozorněni po aktivaci bezpečnostní sprchy s uvedením informace o přesné poloze.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít