Downstream

Downstream

Dostupnost jako nejvyšší priorita

Inovativní komplexní řešení zajišťují bezporuchový provoz zařízení.

Zpět na Aplikace a řešení

Kategorie

  • Rafinerie
    Rafinerie

    Dostupnost zařízení je klíčovým faktorem při integraci systémů polní sběrnice pro automatizaci do procesních řídicích systémů.

  • Sítě v technologii procesů
    Sítě v technologii procesů

    V zařízeních pro technologii procesů závisí výsledek na neustále řízeném procesu.

Pokud jde o přeměnu ropy nebo plynu na následné produkty, jsou žádány komplexní procesy. Procesy, během kterých dochází rychle k 10 000 signálům, je nutné seřadit inteligentně.

Zachycovány jsou nejrůznější typy signálů, i z oblastí s hrozícím výbuchem, a jsou poskytovány procesnímu řídicímu systému. Hlavní důraz je přitom kladen na absolutní dostupnost rafinerie. Proto jsou velké části elektrického vybavení sestaveny redundantně.

Společnost Phoenix Contact nabízí pro oblast downstream inovativní řešení, počínaje Termination Carrier pro efektivní řazení signálů až po redundantní řídicí systémy pro aplikace v rafinerii bezpečné proti výpadkům.

Přehled: Downstream

Přehled: Downstream

Phoenix Contact nabízí inovativní řešení pro oblast downstream, počínaje Termination Carrier až po redundantní řídicí systémy

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít