Rafinerie

Rafinerie

Maximální dostupnost

Phoenix Contact je vaším expertem pro stupňovitá řešení, se kterými minimalizujete prostoje svého zařízení.

Dostupnost zařízení je klíčovým faktorem při integraci systémů polní sběrnice pro automatizaci do procesních řídicích systémů. To se týká PROFIBUS PA i FOUNDATION Fieldbus.

Ve společnosti Phoenix Contact najdete partnera se zkušenostmi v oboru pro stupňovitá řešení. Řešení, která zvyšují dostupnost zařízení tím, že minimalizují následky chyb v segmentu. Tak můžete například během procesu vyměnit, popř. rozšířit oddělovací zesilovače, aniž by došlo ke zhoršení komunikace směrem k uzlu polní sběrnice.

Vaše výhody

  • Maximální dostupnost v případě chyby díky komponentům způsobilým hot-swap
  • Rychlá instalace díky předem propojeným a namontovaným polním připojovacím skříním
  • Prostorově úsporné řazení mnoha signálů díky kompaktním řešením propojení jako Termination Carrier

Elektroinstalační krabice

Elektroinstalační krabice v aplikaci  

Předem instalované elektroinstalační krabice pro oblast s nebezpečím výbuchu

Elektroinstalační krabice jsou naše rozvaděče připravené k instalaci, s nimiž můžete realizovat rozmanitá připojení k úrovni pole.

Elektroinstalační krabice jsou buď předem připravené a můžete je specificky přizpůsobit, nebo jsou plně vybavené všemi oddělovacími zesilovači a kompletně propojené kabely. Navíc se hodí pro použití v oblasti s nebezpečím výbuchu.

Řešení pro PROFIBUS PA a FOUNDATION Fieldbus

Rozvaděč pro komunikaci prostřednictvím PROFIBUS PA nebo Foundation Fieldbus  

Řešení pro komunikaci prostřednictvím FOUNDATION Fieldbus nebo PROFIBUS PA

Pro spolehlivou a bezproblémovou komunikaci pomocí FOUNDATION Fieldbus nebo PROFIBUS PA zde najdete hotově propojená řešení.

Tím šetříte čas potřebný na instalaci a díky komponentám způsobilým hot-swap zaručujete dostupnost zařízení. Pro 4vodičové přístroje polní sběrnice jsou navíc dostupné i varianty s rozvodem 24 V DC.

Termination Carrier

Termination Carrier  

Termination Carrier pro řazení signálů

V procesně technických zařízeních probíhá až 10 000 signálů. Přitom jsou požadovány efektivní možnosti pro rychlé a bezchybné řazení.

Termination Carrier od společnosti Phoenix Contact jsou vhodným řešením propojení pro prostorově úsporné a přehledné spojení mnoha signálů s procesním řídicím systémem.

Struktura řazení izolačně bezpečných signálů

Snižte počet svých rozvaděčů tím, že zvýšíte hustotu signálů a uspořádání. S našimi řešeními pro řazení signálů zůstanete prostorově úsporní a přehlední od oblasti s nebezpečím výbuchu přes křížové řazení s moduly rozhraní až po karty V/V DCS. Balíček doplňují inovativní řešení značení, i pro oblast s nebezpečím výbuchu.

Struktura řazení izolačně bezpečných signálů  

Prostorově úsporná řešení od společnosti Phoenix Contact pro řazení signálů

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít