Ropa a plyn

Ropa a plyn

Maximální efektivita, minimální prostoje

Automatizujte svoje zařízení bezpečně i do budoucna s produkty a řešeními od společnosti Phoenix Contact.

Zpět na Řešení

Kategorie

 • Aplikace a řešení
  Aplikace a řešení

  Phoenix Contact nabízí flexibilně rozšířitelná komplexní řešení pro optimalizaci procesů v oblastech Upstream, Midstream a Downstream i pro Onshore i Offshore.

 • Produkty
  Sortiment produktů

  Phoenix Contact nabízí široké spektrum spojovací a automatizační techniky pro použití v ropném a plynařském průmyslu.

 • Reference
  Reference

  Podporujeme vás po celém světě s robustními a spolehlivými komponenty a řešeními při realizaci ropných a plynových projektů.

 • Servis a podpora
  Servis a podpora

  Služby společnosti Phoenix Contact vás profesionálně podporují při plánování, výrobě, provozu nebo údržbě vašich zařízení.

Ropný průmysl a průmysl zemního plynu se mění: výrobci i provozovatelé musí zvyšovat efektivitu svých zařízení. Při zřizování nových polí zajišťuje digitalizace zařízení efektivní procesy týkající se těžby, přepravy a zpracování ropy a plynu. I pro do budoucna zajištěnou automatizaci zčásti již zastaralých zařízení nabízí společnost Phoenix Contact rozsáhlé portfolio hardwaru a softwaru.

S těmito flexibilně rozšířitelnými komplexními řešeními z řídicí techniky a telemechaniky, bezpečnostních komponent a komponent Ex-i, přepěťové ochrany a oborového softwaru vyrábíte efektivněji a minimalizujete prostoje.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Stahování z internetu

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít