Konstrukce strojů a zařízení

Konstrukce strojů a zařízení

Celosvětově bezpečná komunikace

Inovativní výrobky a služby vytvořené pro vaše požadavky v oblasti konstrukce strojů.

Vaše aplikace: dálková údržba

Od plánování přes expedici a uvedení do provozu až k poprodejní podpoře: rozsáhlý servis po celou dobu životnosti stroje se stal neopomenutelnou obchodní součástí v oblasti konstrukce strojů a zařízení.

Optimalizace dostupnosti a produktivity strojů a výrobních zařízení díky dálkové diagnostice a dálkové údržbě hraje v tomto případě stále důležitější roli a otevírá další možnosti pro obrat. Pro jejich realizaci potřebujete bezpečná dálková spojení se svými stroji a zařízeními podle jednotného a logického konceptu, který je široce akceptován vašimi zákazníky na straně provozovatele.

Naše řešení: bezpečné spojení

Bezpečná dálková údržba  

Bezpečná dálková údržba v konstrukci strojů

Phoenix Contact nabízí se svou technologií mGuard řešení pro bezpečnou dálkovou údržbu prostřednictvím internetu nebo mobilního rádiového spojení, kterou lze integrovat transparentně do zařízení a strojů bez instalace software.

Osvědčené vybavení mGuard je bez velkých nákladů použitelné v každém prostředí, nezávisle na operačních systémech a nevyžaduje žádné změny konfigurace zařízení nebo jeho okolní sítě. Maximální bezpečnost je zaručena kombinací technologií firewallu a VPN (Virtual Private Networks), které jsou integrovány do všech přístrojů mGuard.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít