Průmysl a kritická infrastruktura

Průmysl a kritická infrastruktura

Bezpečně a efektivně

Bezpečnostní produkty a řešení pro spolehlivý provoz.

Vaše aplikace: zařízení zabezpečené před výpadkem

IT standardy Ethernet a TCP/IP dobývají svojí vysokou rychlostí růstu mezitím i svět průmyslového zesíťování. Současně roste i povědomí o slabých místech a bezpečnostních rizicích zesíťovaných systémů ovládání a automatizace.

Pro průmyslovou bezpečnost sítě nejsou běžná kancelářská řešení vhodná, neboť jinak než v klasické IT přitom platí dostupnost zařízení jako ochranný cíl s nejvyšší prioritou. Dalšími prvky jsou integrita a důvěrnost datové komunikace. Zpracovatelský průmysl a provozovatelé kritických infrastruktur jsou proto odkázaní na chráněné lokální průmyslové sítě a bezpečná dálková spojení prostřednictvím IP sítí, jako je internet.

Naše řešení: rozsáhlé bezpečnostní koncepty

mGuard v procesní technice a technologii procesů  

Bezpečnostní koncept pro procesní techniku a technologii procesů

Phoenix Contact nabízí proto bezpečnostní koncepty, které regulují přístupy, blokují nežádoucí přenos dat a ztěžují odposlech dat.

Portfolio řešení sahá přitom od jednoduchého mechanického blokování pro kabely Ethernet přes říditelné přepínače pro segmentování sítě a kontrolu přístupu až po průmyslové bezpečnostní vybavení s funkcemi firewallu a bezpečnou a důvěrnou komunikací na základě zakódovaných Virtual Private Networks (VPN).

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít