Dopravní technika

Dopravní technika

Ve správný čas na správném místě

Naše koncepty bezdrátové komunikace podporují spolehlivou přepravu materiálů.

Při celkové automobilové produkci musí být správné materiály ve správný čas k dispozici ve správných výrobních procesech. Právě z velké rozmanitosti variant vyplývají nejvyšší nároky na dostupnost a zpracování informací v pohyblivých systémech.

Řešení od společnosti Phoenix Contact umožňují cenově výhodný inženýring vizualizace a selektivní obslužnost logistických procesů. Naše koncepty bezdrátové komunikace podporují spolehlivou přepravu materiálů.

Vaše výhody

  • Cenově výhodný inženýring díky selektivně pracujícím vizualizačním asistentům
  • Neopotřebitelné spínání pohonů bez ztrát
  • Úspora nákladů na instalaci díky spolehlivě osvědčené bezdrátové technologii

Bezpečné spínání pohonů

Hybridní spouštěč motoru CONTACTRON  

Bezpečné spínání a dohled pohonů s hybridním spouštěčem motoru CONTACTRON

Ne každý pohon v dopravní technice vyžaduje frekvenční měnič. Pomocí hybridního spouštěče motoru CONTACTRON od společnosti Phoenix Contact lze pohony bez opotřebení a ztrát spínat a dohlížet.

Toto řešení řízení motoru umožňuje obzvláště rychlou a jednoduchou integraci do systému polní sběrnice. V případě nouzového zastavení je výkon bezpečně odpojen.

Bezdrátová komunikace

Elektrický závěsný dopravník pro automobilový průmysl  

Bezkabelový přenos dat v elektrickém závěsném dopravníku

V dopravní technice je komunikace po drátu často velmi nákladná a náročná na údržbu. Společnost Phoenix Contact nabízí osvědčená bezdrátová řešení, např. pro přenos dat v elektrickém závěsném dopravníku a překonání hranic příčného dopravníku.

Rozdělená obsluha

Obslužný panel v automobilové produkci  

Vizualizační asistent Viswiz pro rozsáhlá zařízení

Směrnice o strojích dovoluje pouze obsluhu přístupných oblastí. V důsledku této podmínky je automaticky generovaná vizualizace u rozsáhlých zařízení výzvou.

Společnost Phoenix Contact proto vyvinula selektivního vizualizačního asistenta Viswiz. Tak máte vhodnou vizualizaci na správném místě.

Komplexní dopravní koncept

Dopravní technika prochází všemi výrobními oblastmi výroby vozidel. Pro mnoho automatizačních aplikací lze komunikaci realizovat bezdrátově: od pozemních dopravních vozidel přes systémy Skid až po elektrické závěsné dopravníky.

Naše řešení jsou založena na rozsáhlých zkušenostech s již realizovanými projekty. Obsahují navíc bezpečné spínání motorů a obsluhu přizpůsobenou přístupné oblasti.

Topologie: Dopravní koncept

Společnost Phoenix Contact nabízí dopravní koncept pro všechny výrobní oblasti automobilové produkce

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít