Aplikace a řešení

Aplikace a řešení

Oborová řešení střižená na míru

Vsaďte na inovativní koncepty pro efektivní procesy v automobilové výrobě.

Zpět na Automobilový průmysl

Kategorie

 • Lisovna
  Lisovna

  Dostupnost vašeho zařízení má nejvyšší prioritu – s řešeními od společnosti Phoenix Contact splníte tento požadavek.

 • Stavba karoserie
  Stavba karoserie

  U společnosti Phoenix Contact najdete síťové produkty a řídicí jednotky založené na uznávaných IT standardech pro jednoduché procesy inženýringu a rychlé rozběhy výroby.

 • Lakování
  Lakování

  Automatizační technika od společnosti Phoenix Contact zajišťuje nepřerušené a vysoce automatizované procesy při přepravě, zpracování a lakování.

 • Výroba agregátů
  Výroba agregátů

  Společnost Phoenix Contact nabízí decentralizované řešení automatizace, softwarové produkty a služby pro efektivní provoz zařízení ve výrobě agregátů.

 • Koncová montáž
  Koncová montáž

  Řešení automatizace od společnosti Phoenix Contact podporují správnou ergonomii při manuálních vestavbách a zajišťují přesné logistické a montážní procesy.

 • Dopravní technika
  Dopravní technika

  Řešení od společnosti Phoenix Contact umožňují cenově výhodný inženýring vizualizace a selektivní obslužnost logistických procesů.

 • Infrastruktura závodu
  Infrastruktura závodu

  Phoenix Contact podporuje koordinaci zdrojů v budovách a ve výrobě s praktickými koncepty a produkty.

V kompletním výrobním procesu jsou žádána robustní, otevřená a průchodná řešení automatizace. Obzvláště důležitá je bezpečná komunikace, funkční bezpečnost strojů, průchodná diagnostika a vysoká dostupnost a rychlost zpracování.

Jako dlouholetý partner automobilového průmyslu nabízí společnost Phoenix Contact vyspělá řešení pro jednotlivé výrobní oblasti. Základem je často standardní automatizace na základě jednotné softwarové a ovládací architektury. Rozhraní k plánovacím nástrojům a jednoduché vytvoření vizualizace značně snižují vaše náklady na inženýring.

Přehled: výroba automobilů

Přehled: výroba automobilů

Koncepty pro řídicí jednotku a průmyslovou komunikaci v automobilové výrobě

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít