Zákaznické akce

zákaznické akce

Fotografická soutěž 2019

Již tradičně připravujeme pro naše zákazníky nástěnný kalendář, který je sestaven z vašich fotografií. Jelikož termín pro přípravu kalendáře na rok 2020 se blíží, vyhlašujeme tímto další ročník naší fotosoutěže.

Soutěž je tu pro všechny, kteří rádi fotografují, mají povedené snímky, které s námi chtějí sdílet.

Pokud se chcete zúčastnit, prosíme vás o zaslání fotek ze zajímavých míst s motivem krajiny v libovolném ročním období a s informací, kde vznikly.

 

Termín pro zaslání fotek: do 31. 7. 2019

Kam posílat: mhrdlickova@phoenixcontact.cz 

Formát fotek: tiff, raw, png nebo jpg, rozlišení 3900 x 2600 px / 300 dpi              

Kontakt: Monika Hrdličková, tel. 542 213 401

Výběr fotografií bude provádět komise pod vedením fotografa Pavla Musila v průběhu srpna. Vybrané snímky oceníme pěkným dárkem a několika výtisky kalendářů. Fotografie, které vybereme, budeme následně potřebovat zaslat ve vysokém rozlišení pro tisk ve velikosti 33 x 22 cm.

 

Těšíme se na vaše snímky, a proto neváhejte a posílejte. 

 

* Zasláním soutěžního snímku nám dáváte svolení s užitím fotografií pro komerční účely a s jejich spojením s jinými díly, zařazením do souborného díla. Současně i vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů potřebných k realizaci soutěže (zveřejnění jména, příjmení, adresa bydliště (pouze město) na všech komunikačních mediích).

 

Chci zaslat vzorky zdarma

Chcete si vyzkoušet používání svorek s Push in technologií? Zažádejte si o vzorky PT 2,5  na testování zdarma.
Do e- mailu uveďte Vaše jméno, společnost a adresu kam chcete vzorky zaslat.
 

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít