Semináře

Znalosti odborníků pro vaši bezpečnost

Bezpečnostní školení u zákazníka  

Zodpovíme vaše dotazy týkající se bezpečnosti

Obsahem našich seminářů vás podporujeme od specifikace až po validaci opatření proti systematickým chybám.

Účastí získáte know-how pro realizaci normy EN ISO 13849 a praktickou práci se softwarovým asistentem SISTEMA, který vám poskytuje pomoc při hodnocení bezpečnosti systémů řízení.

Směrnice o elektromagnetické kompatibilitě a směrnice o nízkém napětí

Dne 20. dubna 2016 vstoupily v platnost novela směrnice EMC (o elektromagnetické kompatibilitě) a směrnice o nízkém napětí. Tento seminář zprostředkovává rozsáhlý přehled o aktuálně nezbytných procesech a metodách odpovídající směrnici. Navíc vám vysvětlíme právní souvislosti a nové relevantní pojmy. Získáte informace o rozdílech ve srovnání s předchozími úlohami. Důležitým aspektem je přitom analýza a posouzení rizika, které vyžadují obě aktualizované směrnice.

Popis Jazyk
Směrnice o elektromagnetické kompatibilitě a směrnice o nízkém napětí [PDF, 0,11 MB]
Půldenní seminář
anglicky

Aplikace EN ISO 13849-1

Na tomto semináři se naučíte, jak vysvětlit bezpečnostní části řídicí jednotky a zjistit spolehlivost pro bezpečnostní funkce ve formě úrovně výkonu. To je popsáno v normě EN ISO 13849-1. Vedle vhodných hardwarových struktur pro bezpečnostní řídicí jednotky si osvojíte postupy pro vytvoření bezpečného softwaru. Po semináři dokážete určit potřebnou úroveň výkonu bezpečnostní řídicí jednotky a budete znát pro to nezbytná rozhraní k mechanice. Můžete optimálně namontovat bezpečnostní řídicí jednotky a znáte základy a postupy výpočtu dosažené úrovně výkonu. Navíc máte přehled o možnostech softwaru SISTEMA, softwaru pro hodnocení bezpečnostních funkcí.

Popis Jazyk Stav
Aplikace EN ISO 13849-1 [PDF, 0,15 MB]
Denní seminář
anglicky 12.10.2015

Uživatelský kurz SISTEMA

Po účasti na tomto uživatelském semináři budete mít požadované znalosti pro optimální práci se softwarem SISTEMA. U softwaru SISTEMA se jedná o software pro posouzení bezpečnostních funkcí, které jsou bezplatně poskytnuty prostřednictvím BGIA. Nástroj poskytuje rozsáhlou podporu při aplikaci normy EN ISO 13849-1 k určení úrovně výkonu.

Popis Jazyk Stav
Asistent softwaru SISTEMA [PDF, 0,12 MB]
Denní seminář
anglicky 12.10.2015

Vyžádat seminář o bezpečnosti

Vyžádejte si svůj individuální seminář o bezpečnosti. Další podrobnosti vám rádi sdělíme.

Alternativně se můžete zúčastnit jednoho z našich seminářů s předem určeným termínem a místem konání.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít