Poradenství

Rada od odborníků pro vaši bezpečnost

Pracovníci společnosti Phoenix Contact poskytují poradenství o bezpečnostních otázkách při provozování strojů  

Poskytneme vám poradenství o bezpečnostních aspektech při změnách a spojování strojů

Pokud jako provozovatel provádíte změny na svém stroji, můžete se tímto stát výrobcem. V tomto případě jste odpovědní za novou shodu stroje se všemi relevantními směrnicemi na vnitřním trhu.

Rovněž se stáváte podle okolností výrobcem kompletního stroje se všemi povinnostmi a odpovědností, pokud ve vlastní režii spojíte dostupné nebo nové stroje a vytvoříte výrobní zařízení.

Poradenství o změnách

Při poradenství o změnách strojů vám představíme zákonné skutečnosti ve vztahu k podstatným změnám strojů spolu s důsledky z toho vyplývajícími. To probíhá na základě německých a rakouských předpisů. Vysvětlíme vám možná kritéria pro rozhodování při hodnocení plánovaných změn. Na základě těchto kritérií můžete zjistit, zda se jedná o podstatnou změnu. Kromě toho vám představíme předlohu pro hodnocení a zařazení všech relevantních aspektů. Podrobně vám vysvětlíme obsahy na příkladu hodnocení minimálně jedné změny. Vyplněnou předlohu můžete použít jako doklad o výsledcích analýzy.

Popis Jazyk Stav
Poradenství o změnách [PDF, 0,14 MB]
Jedná se o podstatnou změnu stroje?
anglicky 12.10.2015

Poradenství při spojování

Při poradenství o spojování strojů vám představíme zákonné skutečnosti ve vztahu k celku strojů spolu s důsledky z toho vyplývajícími. To probíhá na základě německých a rakouských předpisů. Vysvětlíme vám možná kritéria pro rozhodování při zhodnocení, zda plánované spojení představuje celek strojů. Kromě toho představujeme možnosti, na základě kterých je příp. možné se celku strojů vyhnout.

Popis Jazyk Stav
Poradenství při spojování [PDF, 0,14 MB]
Tvoří spojení celek strojů?
anglicky 12.10.2015

Vyžádat si poradenství

Vyžádejte si zde individuální poradenství. Další podrobnosti vám rádi sdělíme.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít