Analýza/kontrola

Hodnocení expertů pro vaši bezpečnost

Spolupracovník ověřuje bezpečnostní funkce na stroji  

Zjišťujeme bezpečnost vašich strojů na místě

Podle německého zákona o bezpečnosti práce jsou provozovatelé strojů zavázáni činit opatření pro bezpečnost a zdraví svých pracovníků.

Kromě toho je podle nařízení o bezpečnosti práce platném v Německu aktuální stav techniky ve vztahu k funkční bezpečnosti podstatnou součástí opakujících se zkoušek.

Abychom vás podpořili při dodržování těchto zásad, rádi dohlídneme na dosavadní stav u vás na místě a poskytneme doporučení pro možnou optimalizaci.

Analýza stroje

V rámci analýzy strojů hodnotíme ve spolupráci s vašimi pracovníky odpovědnými za bezpečnost přímo na místě aktuální bezpečnostní stav strojních parků, příp. stroje. To se děje na základě vámi předložených dat a technických podkladů. Na základě toho předkládáme opatření pro dodržování zákonných požadavků a současný stav shody s ohledem na směrnici 2006/42/ES.

Popis Jazyk Stav
Základní analýza stroje [PDF, 0,13 MB]
Pro provozovatele stroje podle zákona o bezpečnosti práce a nařízení o provozní bezpečnosti
anglicky 12.10.2015

Inspekce stroje

Při inspekci stroje kontrolujeme ve spolupráci s personálem odpovědným za bezpečnost, obsluhu a údržbu dodržování bezpečnostních funkcí, stav techniky bezpečnostních zařízení a správnou instalaci včetně bezpečnostních vzdáleností.

Popis Jazyk Stav
Podrobná inspekce stroje [PDF, 0,18 MB]
Pro provozovatele stroje podle zákona o bezpečnosti práce a nařízení o provozní bezpečnosti
anglicky 12.10.2015

Analýza spojení

Při analýze spojení kontrolujeme, zda lze spojení strojů v Německu nebo Rakousku považovat za celek strojů ve smyslu směrnice o strojích 2006/42/ES (MRL), článek 2, čtvrtá odrážka. Pro postup v souladu s právem analyzujeme, hodnotíme a dokumentuje aktuální stav. Případně upozorníme na z toho plynoucí nezbytná opatření.

Popis Jazyk Stav
Analýza pro provozovatele strojů [PDF, 0,23 MB]
Tvoří spojení celek strojů?
anglicky 12.10.2015

Vyžádat si analýzu/inspekci

Vyžádejte si individuální analýzu nebo inspekci směrnice o strojích. Další podrobnosti vám rádi sdělíme.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít