Přeměna

Podpora odborníků pro vaši bezpečnost

Pracovníci Phoenix Contact vysvětlují zákazníkům požadavky kladené na bezpečnost strojů  

Pomůžeme vám realizovat požadavky kladené na bezpečnost strojů

Abyste se nadále mohli soustředit na své základní kompetence, staráme se o vás intenzivně při aplikaci a požadavcích kladených na bezpečnost strojů.

Pomůžeme vám přímo na místě nebo převezmeme kompletní dílčí úlohy, které realizujeme podle vašeho zadání.

Doprovod procesu přímo na místě

Naši experti podpoří vaše bezpečnostní konstruktéry přímo u vás ve firmě. S tímto intenzivním moderováním podle požadavků vstupujeme do vývoje v každém okamžiku zabezpečeného životního cyklu. Naše moderování zohledňuje všechny potřebné normativní a právní aspekty vaší specifické úlohy. Přitom pracujeme se standardizovanými dokumenty. Pro příslušnou fázi zabezpečeného životního cyklu naši odborníci představí zacházení s dokumenty a prodiskutují s vámi odborné obsahy pro konkrétní případ použití. Dozvíte se, jaké úlohy v jakém pořadí musí být zpracovány. Tím se váš vývojový dokument stane dokládajícím dokumentem.

Popis Jazyk Stav
Bezpečnostní moderování [PDF, 0,12 MB]
Doprovod procesu přímo na místě
anglicky 12.10.2015

Safety Engineering

Vaše dokumenty a zařízení jsou základem naší práce – realizujeme pro vás funkční bezpečnost. Přenechejte své bezpečnostní aplikace našim odborníkům a spolehněte se na mnohaleté zkušenosti a know-how v oblasti bezpečnosti.

Popis Jazyk Stav
Safety Engineering [PDF, 0,13 MB]
Realizujte funkční bezpečnost
anglicky 12.10.2015

Vytvoření provozního návodu

Vytvoříme pro vaše stroje provozní návody v souladu se směrnicemi se zřetelem ke směrnici 2006/42/ES na základě vstupních informací, které nám poskytnete. Za tímto účelem s vámi vedeme rozhovor na místě na základě seznamu a ptáme se vás na nezbytné odborné informace. Podle směrnice o strojích musí ke každému stroji náležet při uvedení do provozu provozní návod. Provozní návod je důležitá součást procesu shody a předpoklad pro získání označení CE. Jako poslední opatření pro snížení rizika informuje uživatele mimo jiné o zbytkových nebezpečích a poskytuje informaci, jak jim zabránit, příp. je zvládnout.

Popis Jazyk Stav
Vytvoření provozního návodu [PDF, 0,15 MB]
Provozní návod ve shodě se směrnicí pro shodu CE
anglicky 12.10.2015

Vyžádat si podporu při aplikaci

Vyžádejte si zde individuální podporu. Další podrobnosti vám rádi sdělíme.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít