Optické kabely

Bezpotenciálový přenos odolný proti rušení

Odolné proti rušení a bezpotenciálové

Je jedno, pro který typ vlákna se rozhodnete – vyberte z našeho širokého portfolia správnou kabeláž.

Zpět na Kabely a vedení

Kategorie

Hledat v Optické kabely

Zobrazit všechny produkty z této kategorie

Vysoká rychlost přenosu, optimální vlastnosti útlumu, zabezpečení proti elektromagnetickým vlivům: optické kabely patří k modernímu průmyslovému standardu. U metrového zboží a osazených vodičů si můžete vybrat mezi POF, PCF a GOF s průměrem vlákna 50 µm a 62,5 µm (Multimode) a 9 µm (Singlemode).

Vaše výhody

  • Široký produktový program se všemi běžnými druhy vláken v metráži
  • Rychlé osazení v poli pomocí profesionálních nástrojů
  • Široký produktový program pro všechny běžné sítě a polní sběrnice

Osazené kabely

Osazené kabely  

Osazené kabely

Realizujte flexibilní, průchodná řešení přenosu dat na základě našeho rozsáhlého programu standardizovaných optických konektorů.

  • Kompaktní konektory LC-Duplex
  • SC-RJ s technologií Push-Pull pro POF, PCF a GOF
  • Etablované konektory FSMA a ST

 

Metrové zboží

Metrové zboží  

Metrové zboží

Kabely a připojovací systémy od společnosti Phoenix Contact nabízí řešení pro různé oblasti použití, jako např. průmyslová automatizace, počítačová centra nebo kabeláž v budovách.

  • Polymer Optical Fiber (POF) maximálně do 100 MBit/s
  • Polymer Cladded Fiber (PCF) maximálně do 1 GBit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) Multimode do 10 GBit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) Singlemode do 40 GBit/s

 

Nástroje a příslušenství

Nástroje a příslušenství  

Nástroje a příslušenství

Osazujte vedení se světlovodnými vlákny přímo v poli. Osazovací nástroje od společnosti Phoenix Contact umožňují procesně bezpečná spojení v nejkratším čase.

  • Nástroje pro všechny druhy vláken
  • Bez lepení nebo leštění díky mechanickému spoji
  • Sady nástrojů s praktickým příslušenstvím

 

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít