Datové konektory založené na světlovodném vláknu

Kabeláž se světlovodnými vlákny pro přenosové rychlosti do 40 GBit/s

Rychlý a bezpečný přenos dat

Rozhodněte se pro vysoké přenosové rychlosti, flexibilní techniky připojení a spolehlivé koncepty ochrany.

Zpět na Datové konektory

Kategorie

Hledat v Datové konektory založené na světlovodném vláknu

Zobrazit všechny produkty z této kategorie

Široký produktový program od společnosti Phoenix Contact nabízí vhodnou techniku připojení pro kabeláž světlovodných vláken. POF pro krátké přenosové trasy do 75 m, PCF pro střední vzdálenosti do 500 m nebo GOF pro dlouhé přenosové trasy do 50 km. Přípojky pro přístroje, patch panel, spojky a rozvodky pro nosné lišty celý program završují.

Vaše výhody

  • Kabeláž orientovaná na budoucnost díky přenosovým rychlostem až 40 GBit/s
  • Široké spektrum použití díky různým druhům vláken (POF, PCF, GOF)
  • Maximální flexibilita díky rozmanitému provedení
  • Vysoká bezpečnost díky necitlivosti vůči elektromagnetické interferenci

Rozvodka pro nosné lišty

Rozvodka pro nosnou lištu a optický box  

Rozvodka pro nosné lišty

Optické boxy, modulární propojovací rozvaděče, patch panely a terminálové outlety pro nástěnnou montáž nabízí efektivní řešení pro strukturovanou kabeláž světlovodných vláken. Snadno přístupné přední porty pro SC-Duplex, LC-Duplex, ST-Duplex, LC-Quad a E-2000® zaručují dlouhodobě bezpečný přenos dat v reálném čase.

  • Krytí: IP20
  • Kategorie vláken: OM1 – OM4 a OS2
  • Modulární a prefabrikovaná řešení
  • Použitelnost pro 19palcovou techniku nebo pro nosnou lištu (pouze optický box)

Standardizované druhy konektoru

Standardizované druhy konektoru  

Standardizované druhy konektoru

Realizujte flexibilní, průchodná řešení přenosu dat na základě rozsáhlého programu standardizovaných datových konektorů.

  • Kompaktní konektory LC-Duplex
  • Etablované konektory FSMA a ST
  • SC Duplex s technologií push-pull
  • SC-RJ pro POF, GOF a PCF

 

Rozsáhlý program kabelů

Velká rozmanitost připojení  

Velká rozmanitost připojení

Předem osazené nebo metrové zboží s otevřeným koncem vodiče – kabely a zásuvné systémy od společnosti Phoenix Contact nabízí řešení pro různé oblasti použití, jako např. průmyslová automatizace, počítačová centra nebo kabeláž v budovách.

  • Polymer Optical Fiber (POF) maximálně do 100 MBit/s
  • Polymer Clad Fiber (PCF) maximálně do 1 Gbit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) Multimode do 10 GBit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) Singlemode do 40 GBit/s

 

Běžné protokoly

Běžné protokoly  

Běžné protokoly

Konstrukce strojů a zařízení, automatizace budov nebo procesní automatizace – s datovou kabeláží založenou na mědi se rozhodnete pro flexibilní druh kabeláže, která podporuje velké množství sběrnicových systémů:

  • Ethernet, Ethernet/IP, EtherCAT®
  • PROFINET, Sercos®, INTERBUS
  • PROFIBUS, CANopen®, DeviceNet™, Modbus

 

Spolehlivé koncepty ochrany

Spolehlivé koncepty ochrany  

Spolehlivé koncepty ochrany

Speciální koncepty stínění s 360° stíněním zaručují vysokou odolnost datové kabeláže EMC a ESD. Navíc jsou konektory a vedení spolehlivě chráněny proti náročným podmínkám okolí.

  • Ochrana před extrémními teplotami
  • Ochrana před kapalinami
  • Ochrana před vibracemi
  • Ochrana před UV zářením

Nástroje pro polní osazení

Polní osazení  

Polní konfekcionování

Osazujte vedení se světlovodnými vlákny přímo v poli. Osazovací nástroje od společnosti Phoenix Contact umožňují procesně bezpečná spojení v nejkratším čase.

  • Nástroje pro všechny druhy vláken
  • Bez lepení nebo leštění
  • Sady nástrojů s praktickým příslušenstvím

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis


Nástroj pro světlovodná vlákna GOF

Jednoduché a spolehlivé osazení optických vláken.


Nástroj pro světlovodná vlákna POF

Jednoduché a spolehlivé osazení polymerových vláken.

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít