Seznam produktů Konvertor médií pro polní sběrnice

Filtry

Počet výsledků: 26

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Certifikace

  • Další volby
    Zavřít

    Certifikace



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO 660 E - 2708290

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, poplašný kontakt, pro PROFIBUS do 12 MBit/s, koncový přístroj s jedním optickým rozhraním (FSMA), 660 nm, pro polymerová vlákna/kabely s vlákny PCF

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO 660 T - 2708287

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, poplašný kontakt, pro PROIBUS do 12 MBit/s, T spojovač se dvěma optickými rozhraními (FSMA), 660 nm, pro polymerová vlákna/kabely s vlákny PCF

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO 850 E - 2708274

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, poplašný kontakt, pro PROFIBUS do 12 MBit/s, koncový přístroj s jedním optickým rozhraním (BFOC), 850 nm, pro PCF vlákna/skleněná vlákna (Multimode)

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO 850 T - 2708261

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, poplašný kontakt, pro PROFIBUS do 12 MBit/s, T spojovač se dvěma optickými rozhraními (BFOC), 850 nm, pro PCF vlákna/skleněná vlákna (Multimode)

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO 850 E-SO - 2708711

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, lakovaná deska plošných spojů, poplašný kontakt, pro PROFIBUS do 12 MBit/s, T spojovač se dvěma optickými rozhraními (BFOC), 850 nm, pro PCF vlákna nebo skleněná vlákna (Multimode)

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO 850 T-SO - 2708614

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, lakovaná deska plošných spojů, poplašný kontakt, pro PROFIBUS do 12 MBit/s, T spojovač se dvěma optickými rozhraními (BFOC), 850 nm, pro PCF vlákna nebo skleněná vlákna (Multimode)

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO1300 E - 2708559

Konvertor optického kabelu s integrovanou optickou diagnostikou, kontakt alarmu, pro PROFIBUS do 12 MBit/s, koncové zařízení s rozhraním optického kabelu (SC-duplex), 1 300 nm, pro optický kabel se skleněnými vlákny

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-PROFIB/FO1300 T - 2708892

Konvertor optického kabelu s integrovanou optickou diagnostikou, kontakt alarmu, pro PROFIBUS do 12 MBit/s, vazební člen T se dvěma rozhraními optického kabelu (SC-duplex), 1 300 nm, pro optický kabel se skleněnými vlákny

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-RS485W2/FO 660 E - 2708313

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, poplašný kontakt, pro RS-485 2drátové sběrnicové systémy (SUCONET K, Modbus ... ) do 500 kBit/s, kódování NRZ, koncový přístroj s jedním optickým rozhraním (FSMA), 660 nm, pro polymerová vlákna/kabely s vlákny PCF

Převodníky pro optický kabel - PSI-MOS-RS485W2/FO 660 T - 2708300

Optický konvertor s integrovanou optickou diagnostikou, poplašný kontakt, pro RS-485 2drátové sběrnicové systémy (SUCONET K, Modbus ... ) do 500 kBit/s, kódování NRZ, T spojovač se dvěma optickými rozhraními (FSMA), 660 nm, pro polymerová vlákna/kabely s vlákny PCF

26 Výsledky

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít