Seznam produktů Konvertor médií pro Ethernet

Filtry

Počet výsledků: 16

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Certifikace

  • Další volby
    Zavřít

    Certifikace



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Převodníky pro optický kabel - FL MC 2000E LC - 2891056

Optický konvertor s optickou přípojkou LC Duplex (1 300 nm), k převodu ze 100Base-TX na optická vlákna Multimode. Funkce Auto-MDI(X). Rozsáhlá diagnostika odkazů. Napájení 12 až 57 VDC k montáži na lištu. Vyhovuje normám IEC 61850-3 a IEEE 1613.

Převodníky pro optický kabel - FL MC 2000E SM40 LC - 2891156

Optický konvertor s optickou přípojkou LC Duplex (1 300 nm), k převodu ze 100Base-TX na světlovodná vlákna Singlemode. Funkce Auto-MDI(X). Rozsáhlá diagnostika odkazů. Napájení 12 až 57 VDC k montáži na lištu. Odpovídá normám IEC 61850-3 a IEEE 1613.

Převodníky pro optický kabel - FL MC 2000T SC - 2891315

FO konvertor s duplexní optickou přípojkou SC (1 300 nm) k realizaci 100Base-TX na skleněném vláknu Multimode. Funkce Auto MDI(X) a rozsáhlá diagnostika Link. K montáži na lištu DIN, s velkým rozsahem provozních teplot.

Převodníky pro optický kabel - FL MC 2000T ST - 2891316

Optický konvertor s optickou přípojkou ST (1 300 nm) k realizaci 100Base-TX na skleněném vláknu Multimode. Funkce Auto MDI(X) a rozsáhlá diagnostika Link. K montáži na lištu DIN, s velkým rozsahem provozních teplot.

Převodníky pro optický kabel - FL MC 2000T SM20 SC - 2891317

Optický konvertor s duplexní optickou přípojkou SC (1 300 nm) k realizaci 100Base-TX na skleněném vláknu Singlemode o délce max. 20 km. Funkce Auto MDI(X) a rozsáhlá diagnostika Link. K montáži na lištu DIN, s velkým rozsahem provozních teplot.

Převodníky pro optický kabel - FL MC 2000T SM40 SC - 2891318

Optický konvertor s duplexní optickou přípojkou SC (1 300 nm) k realizaci 100Base-TX na skleněném vláknu Singlemode o délce max. 40 km. Funkce Auto MDI(X) a rozsáhlá diagnostika Link. K montáži na lištu DIN, s velkým rozsahem provozních teplot.

Převodníky pro optický kabel - FL MC 1000 SC - 2891320

Optický konvertor s optickou přípojkou SC Duplex (1 300 nm) k převodu ze 100Base-TX na optické vlákno Multimode. Funkce Auto MDI(X) a rozsáhlá diagnostika Link. Montáž na nosnou lištu možná.

Převodníky pro optický kabel - FL MC 1000 ST - 2891321

Optický konvertor s optickou přípojkou ST (1 300 nm) k realizaci 100Base-TX na optickém vláknu Multimode. Funkce Auto MDI(X) a rozsáhlá diagnostika Link. Montáž na nosnou lištu možná.

Převodníky pro optický kabel - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

Optický konvertor s duplexní optickou přípojkou SC (1300 nm), k realizaci 10/100Base-T(X) na skleněném vláknu Multimode (50/125 μm). Funkce automatického vyjednávání a autom. MDI(X). Rozsáhlá diagnostika Link. K montáži na lištu, napájení 18 ... 30 V DC

Převodníky pro optický kabel - FL MC EF 1300 MM ST - 2902854

Optický konvertor s optickou přípojkou (1300 nm) B-FOC (ST®) k realizaci 10/100Base-T(X) na skleněném vláknu Multimode (15/125 μm). Funkce automatického vyjednávání a autom. MDI(X). Rozsáhlá diagnostika Link. K montáži na lištu, napájení 18 ... 30 V DC

16 Výsledky

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít