Na všechny tiskové zprávy

Nenápadná ochrana pro koncová zařízení

04.03.2019

BLOCKTRAB BLT-T3 a BLT-SKT  

BLOCKTRAB - nenápadná ochrana pro koncová zařízení

Spolehlivě ochraňte svá koncová zařízení před přepětím pomocí svodičů přepětí BLOCKTRAB.

Neviditelná ochrana koncových zařízení je dostupná pro instalační krabice zařízení, kabelové kanály nebo zásuvky. S touto rodinou produktů najdete vhodné řešení a nenápadně chráníte. Ne vždy je produkt určený k montáži na nosnou lištu v rozvaděči tím vhodným řešením. Zásuvkové mezikusy pro zasunutí do zásuvky často nevypadají pohledně, zaberou spoustu místa nebo je lze nechtěně odstranit.

Produkty BLT-T3 a BLT-SKT jsou pevně nainstalovány na nenápadných místech. Hodí se pro jednofázové 230 V systémy a chrání vaše koncová zařízení v dosahu až do 10m délky vedení. BLT-T3 se instaluje do krabic pro montáž zařízení, kabelových kanálů nebo podpodlahových systémů, BLT-SKT za běžné zásuvky.

Bez ohledu na volbu produktu by pro bezpečnou přepěťovou ochranu měl být k dispozici kompletní koncept ochrany. To znamená, že v budovách musí být nainstalovaná přepěťová ochrana také v hlavním a případném podružném rozvaděči.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít