Na všechny tiskové zprávy

Spolehlivé PC boxy a panelová PC pro technicky vysoce vyspělé aplikace

09.03.2017

Průmyslová PC VL2 9000  

Výkonná průmyslová PC s procesory Intel®-Core™-i7-Skylake

Vysoká dostupnost systému v příslušném designu: pro moderní koncepty ovládání byly PC boxy a panelové počítače Valueline rozšířeny o výkonovou třídu pro vysoce technicky vyspělé aplikace.

Rodina produktů VL2 9000 je vybavena novými procesory Intel® Core™ i7 (Skylake), rozsáhlými funkcemi a odpovídajícím designem a tím se stává řešením IPC střiženým na míru pro aplikace s vysokými požadavky. Nová generace Valueline je odolné řešení pro použití průmyslových počítačů přímo na místě. Proto jsou všechny komponenty opatřeny přístupy se snadnou údržbou. Přístroj lze rozšířit pomocí slotu PCI/PCIe. Bezpečnost dat se zvýší pomocí dvou datových pamětí a podporou RAID. Pro aplikace s potřebou vysokého výkonu je nyní k dispozici procesor Intel® Core™ i7-6822EQ. I v případě displeje si uživatel může vybrat mezi různými velikostmi od 15,6 do 21,5 palců. Díky modulárnímu výrobnímu postupu přesvědčí IPC Valueline i při individuální konfiguraci krátkými dobami dodání a dobrým poměrem cena-výkon. Kromě toho se rodina produktů vyznačuje vysokou flexibilitou a dostupností systému. S průmyslovými PC je možné jednoduše a hospodárně realizovat koncepty automatizace podle projektu budoucnosti Industrie 4.0.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít