Na všechny tiskové zprávy

Prostorově úsporný rozvod napětí na 6 mm

12.02.2018

Přístrojové jističe PTCB s přemostěním na řadové svornice v portfoliu CLIPLINE complete  

Jednoduchý, prostorově úsporný rozvod napětí s přístrojovým jističem PTCB

Jednokanálový elektronický přístrojový jistič PTCB jistič Phoenix Contact s možností nastavení od jednoho do osmi ampérů je vhodný zejména pro jednoduchý a prostorově úsporný rozvod napětí.

Možnost přemostění na portfolio systému řadových svornic CLIPLINE complete umožňuje použít standardní řadové svornice a příslušenství. Nevyžaduje se kvalifikace nových materiálů. Tímto způsobem snadno a rychle doplníte stávající aplikace. Kvůli prostorově úsporné konstrukční šířce šest milimetrů poskytují přístroje spolehlivou ochranu proti přetížení a zkratovým proudům v úzkém prostoru. Nastavitelné proudové hodnoty každého jednotlivého přístroje umožňují splnit požadavky různých aplikací. Úpravy lze provádět i během uvádění do provozu. Můžete kdykoliv reagovat na změny aplikačních požadavků. Produktové portfolio nabízí tři nastavitelná zařízení s různými rozsahy jmenovitých proudů od jednoho do osmi ampérů. Produktovou řadu PTCB doplňují čtyři další produkty s neměnnými jmenovitými proudy dva, tři, čtyři nebo šest ampérů.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít