Na všechny tiskové zprávy

Nové varianty elektronických přístrojových jističů

07.11.2018

PTCB propojený s řadovými svornicemi CLIPLINE complete  

PTCB propojený s řadovými svornicemi CLIPLINE complete

Jednokanálové elektronické přístrojové jističe jsou rozšířeny o dvě další varianty. Nové produkty mají pevně nastavené jmenovité proudy 1 a 8 A.

Takto řada nyní zahrnuje šest přístrojů s pevnými hodnotami jmenovitého napětí (1, 2, 3, 4, 6 a 8 A). Dodatečně jsou k dispozici také varianty s nastavitelnou hodnotou jmenovitého napětí v rozmezí 1-3 A, 1-4 A a 1-8 A. Produkty lze nastavit v krocích 1 A.

S pouhou 6 mm konstrukční šířkou jsou jednokanálové přístrojové jističe PTCB velmi prostorově úsporné. Pro vás to znamená: spolehlivá ochrana na malém prostoru. Díky propojitelnosti k systému řadových svornic CLIPLINE complete lze nyní rychle realizovat jednoduchou distribuci potenciálu i novými přístroji. Použijete standardní řadové svornice a příslušenství a nemusíte posuzovat žádné nové materiály. Tímto způsobem snadno a rychle doplníte vaše stávající aplikace.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít