Na všechny tiskové zprávy

Měření, komunikace a vyúčtování energetických dat

20.02.2019

MID elektroměry EMpro  

Měření spotřeby, komunikace, vyúčtování pomocí MID elektroměrů EMpro

Nové MID elektroměry výrobní řady EMpro se používají k fakturačním účelům.

S měřicími přístroji zaznamenáte nejdůležitější elektrické parametry a přenesete je prostřednictvím běžných rozhraní. Varianty produktů pro přímé měření proudu vám ušetří náklady a čas.

Elektroměry jsou testovány podle Evropské směrnice o měřicích přístrojích „Measuring Instruments Directive“. To vám umožní přefakturovat změřenou spotřebu energie přes nákladová střediska. Měřicí přístroje zaznamenávají proud, napětí, výkon a energii. U vysokých proudů jsou k dispozici varianty s měřicím vstupem pro měnič proudu. Proudy do velikosti 80 A můžete zaznamenávat rychle a přímo modely s interními měniči proudu. Všechny elektroměry měří napětí přímo. Další parametry vypočítá procesor a jsou poskytovány na rozhraních. Komunikace s řídicími systémy vyšší úrovně probíhá prostřednictvím rozhraní Mbus, Modbus/RTU nebo Modbus/TCP. Všechny přístroje navíc disponují výstupem S0. Díky šířce pouhých 72 mm vám produkty ušetří spoustu místa v rozvaděči.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít