Na všechny tiskové zprávy

Modulární softwarová platforma PC Worx Engineer

28.11.2017

PC Worx Engineer  

PC Worx Engineer spojuje všechny inženýringové úkoly v jednom rozhraní

S produktem PC Worx Engineer poskytuje Phoenix Contact bezplatnou inženýringovou platformu pro všechny úlohy týkající se konfigurace, programování, diagnostiky a vizualizace aplikací automatizace.

Propracovaná integrace jednotlivých oborů přitom uživateli otevírá rozhodující výhody. Softwarová struktura podporuje díky omezenému, přehlednému rozhraní intuitivní vedení uživatele. Ovládací rozhraní PC Worx Engineer se vyznačuje použitím nabídek zohledňujících kontext a uspořádanými, jasně strukturovanými rozhraními. Uživatel vidí pouze funkce a akce, které potřebuje pro své aktuální vytyčení úkolu. Do softwaru je možné v podobě doplňků jednoduše integrovat další funkce jako bezpečnostní a vizualizační komponenty. Tak lze rychle generovat individuální verzi PC Worx Engineer. Uživatel zaplatí pouze funkční doplňky, které skutečně potřebuje pro své řešení automatizace.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Další informace

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít