Na všechny tiskové zprávy

Aktivní modul redundance jako verze s OVP

20.05.2019

Aktivní modul redundance s OVP  

Aktivní modul redundance s OVP

S novým aktivním modulem redundance od společnosti Phoenix Contact zvyšujete oddělením a dohledem dostupnost vašeho systému.

VP verze modulu S-ORING odděluje napájecí sítě a vede vedení redundantně, odděleně až ke spotřebiči. V kombinaci s novými napájecími zdroji QUINT POWER můžete nepřetržitě sledovat vstupní napětí a oddělovací trasu. V důsledku preventivního monitorování funkcí modul poskytuje informace o výstupních napětích napájecích zdrojů a také o závadách v propojení a v oddělovací trase. Včas detekujte kritické provozní podmínky. Při použití modulu S-ORING můžete ušetřit až 70 procent energie aktivním oddělením pomocí MOSFET. OVP (ochrana před přepětím) chrání následné spotřebiče před vznikajícím přepětím na výstupu nad 30 V DC. Modul se 40 A je vhodný pro stejnosměrné napětí od 12 do 24 V. Ušetřete díky úzkému provedení s šířkou 32 mm místo v rozvaděči. Díky širokému teplotnímu rozsahu od -40 do +70 °C je vhodný pro průmyslové aplikace a je flexibilní. S ochranným nátěrem a schválením ATEX a IEC Ex můžete modul používat i v extrémních okolních podmínkách.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít