Na všechny tiskové zprávy

Výkonná bezpečnostní relé s konstrukční šířkou pouhých 6 mm

06.04.2015

Vysoce kompaktní bezpečnostní relé s konstrukční šířkou 6 a 12 mm  

PSRmini nabízí úsporu místa až 70 % při plném výkonu

Nové bezpečnostní moduly PSRmini od společnosti Phoenix Contact jsou celosvětově nejužší bezpečnostní relé s výkonem velkého bezpečnostního relé.

Na konstrukční šířce 6 mm nabízí vysokou bezpečnost díky nuceně vedeným kontaktům. Kompaktní provedení umožňuje nově vyvinutá reléová technologie společnosti Phoenix Contact. Základem je úzké, výkonné elementární relé, které se vyznačuje malou potřebou místa, nízkou spotřebou energie a vysokou dostupností systému. Relé nabízí při konstrukční šířce 6 mm z hlediska efektivity energie stejný výkon při třetině dosavadního konstrukčního objemu. Je možné ho integrovat přímo do přístrojů jako spínač motoru. Elementární relé s nuceným vedením podle EN 50205 sestává ze spínacího a rozpojovacího kontaktu. Proto ho lze použít zejména pro jemně odstupňované bezpečnostní koncepty od uvolňovacího kontaktu. Spotřeba energie je díky nízkému příkonu nového relé snížena až o 20 procent. Pro splnění požadované výrobní přesnosti v souladu s vysokými nároky na kvalitu se elementární relé vyrábí kompletně včetně všech jednotlivých dílů u společnosti Phoenix Contact. Bezpečnostní relé spínají zátěže do 6 A, jsou kompatibilní s mnoha signálními hlásiči a mnohostranně použitelná díky četným schválením.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít