Na všechny tiskové zprávy

Neosazená pouzdra a přípojné krabice z polyesteru

15.09.2016

Polyesterová pouzdra  

Polyesterová pouzdra pro použití v oblasti s hrozícím výbuchem i bez hrozícího výbuchu

Program konstrukční řady pouzder CLIPSAFE od společnosti Phoenix Contact byl rozšířen. Kromě pouzder z ušlechtilé oceli je nyní k dispozici i 35 robustních pouzder z polyesteru s certifikací pro použití v prostředí s hrozícím výbuchem pro použití v procesně technickém prostředí.

Jsou nabízeny ve čtyřech provedeních a mohou být individuálně osazeny rozsáhlým programem řadových svornic od společnosti Phoenix Contact se schválením pro oblast s hrozícím výbuchem Ex. Ušetřete místo díky dvojité úrovni propojení v pouzdrech. S krytím IP66 již nestojí vašemu bezpečnému venkovnímu použití nic v cestě. 46 dalších standardních pouzder z polyesteru pro průmyslové prostředí a oblasti bez hrozícího výbuchu doplňují program polyesterových pouzder. Lze je individuálně osadit všemi produkty z produktového programu Phoenix Contact. Při vašem dotazu a rychlém vyřízení zakázky vás podpoří webový formulář. Tam lze nejjednodušším způsobem popsat požadavky na individuálně osazený box. Software CLIP PROJECT umožňuje rychlé a pohodlné projektování bezchybných svorkovnic.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít