Na všechny tiskové zprávy

Vyznamenání pro aplikaci MINI Analog Pro

09.02.2015

Bezdrátová komunikace s aplikací MINI Analog Pro  

Aplikace MINI Analog Pro obsadila druhé místo v soutěži aplikací

Aplikace pro bezdrátovou komunikaci s oddělovacími zesilovači MINI Analog Pro od společnosti Phoenix Contact byla na SPS IPC Drives v Norimberku oceněna druhým místem v soutěži automatizačních aplikací Automation App Award 2014. Tím se řadí k nejlepším automatizačním aplikacím.

Již potřetí se mohly firmy ucházet o vyznamenání časopisu „elektrotechnik“. Odborné médium pro automatizační techniku vydávané společností Vogel Business Media uděluje cenu ve čtyřech kategoriích Corporate, Katalog, Engineering a Produkce. Odborná porota hodnotila více než 32 firemních aplikací podle kritérií využitelnost, bezpečnost, důležitost, užitná hodnota a originalita a vytvořila seznam 12 nejlepších aplikací pro online volbu. Volba proběhla stejným poměrem více než 80 000 hlasů online volby a hodnocení odborné poroty a uživatelů příslušných aplikací. V kategorii Engineering obsadila aplikace MINI Analog Pro s 38 % hlasů druhé místo.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít