Na všechny tiskové zprávy

Standardizovaná automatizace optimalizuje návrh zařízení

17.05.2019

Fotografie produktu Smart Production Cabinet  

Standardizované a modulárně rozšiřitelné řešení automatizace pro řízení, dohled a diagnostiku výrobních a dopravních zařízení.

Smart Production Cabinet zajišťuje mimořádně efektivní automatizaci vašich výrobních a dopravních zařízení od dohledu až po komplexní řízení zařízení.

Standardizované řešení automatizace s možností modulárního rozšíření vám otevírá rozsáhlé možností využití díky volně konfigurovatelnému rozsahu funkcí. V porovnání s individuálními návrhy lze Smart Production Cabinet rychleji sestavit a jednodušeji uvést do provozu díky výrazně nižším nákladům na vývoj a dodávaným softwarovým balíčkům. To má za následek nejen finanční úsporu, ale také optimalizaci průběžné doby projektu. Vestavěná řídicí jednotka PLCnext a dodaný inženýrský software například podporují snadné uvedení do provozu pomocí volně favorizovaných programovacích jazyků, jako jsou IEC 61131 nebo vyšší programovací jazyky. Cloudové připojení, které je integrováno v řídicí jednotce, vám umožňuje optimální využívání inteligentních služeb Smart Services. Například v rámci prediktivní údržby a analýz velkého objemu dat lze realizovat ještě efektivnější procesy v rámci zařízení.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít