Na všechny tiskové zprávy

Zdroje nepřerušeného napájení Quint DC pro průmyslové sítě

02.05.2018

Zdroj nepřerušeného napájení QUINT DC  

Zdroje nepřerušeného napájení QUINT DC pro průmyslové sítě

Nové zdroje nepřerušeného napájení QUINT DC lze integrovat do etablovaných průmyslových sítí a napájí Vaše zařízení bez přerušení i v případě výpadku sítě.

S integrovaným rozhraním pro PROFINET můžete flexibilně a jednoduše do Vaší sítě připojit EtherNet/IP™, EtherCAT anebo USB. Přístroj je dostupný pro všechny síťové technologie vždy ve čtyrech výkonových třídách 5 A, 10 A, 20 A a 40 A.

Inteligentní systém pro správu baterií s IQ Technology se stará o optimální využití akumulátoru energie. Technologie zabraňuje výpadkům preventivním vyhodnocováním provozu a stavu baterie, jako jsou zůstatková životnost akumulátoru energie (State of Health) a aktuální stav nabití akumulátoru energie (State of Charge). To umožňuje naplánovat výměnu baterií na základě očekávané životnosti v řádu měsíců. Automatická detekce baterie detekuje připojené typy baterií automaticky. Přizpůsobené charakteristiky nabíjení maximalizují životnost Vašeho akumulátoru energie. Výkonná nabíječka baterií s nabíjecím proudem až 5 A se postará o nejrychlejší možné dobití akumulátoru energie. Umožní dlouhé doby přemostění díky vysokým kapacitám baterií, a zajistí tak stálou dostupnost Vašeho zařízení.

Integrovaná rozhraní umožňují kdykoliv a nezávisle na umístění monitorování energie, kontrolu funkčnosti, nastavování parametrů přístrojů a vypnutí zařízení do bezpečného stavu. Kontrolou výstupního proudu a napětí a manuálním zapnutím nebo vypnutím zařízení se efektivita Vašeho systému zvyšuje. Funkce studeného startu Battery-Start nastartuje napájení i bez vstupního napětí. Lze tak i bez sítě provést test funkčnosti nebo uvedení do provozu. S technologií SFB s až šestinásobným jmenovitým proudem po dobu 15 ms se selektivně spouští standardní jističe a paralelně připojené spotřebiče pokračují v činnosti.  Zdroje nepřerušeného napájení jsou se svou šířkou od 35 do 47 mm a výškou 130 mm v rozvaděči obzvlášť prostorově úsporné.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít