Na všechny tiskové zprávy

Ovládání pro infrastrukturu budov

09.03.2017

Řídicí jednotka IoT ILC 2050 BI  

Řídicí jednotka IoT ILC 2050 BI

S řídicí jednotkou IoT ILC 2050 BI od společnosti Phoenix Contact je možné automatizovat různé obory v infrastruktuře budov, datových centrech a rozčleněných nemovitostech.

Ovládání disponuje velkým počtem rozhraní a podporuje různé protokoly. Díky normalizaci různých typů dat umožňuje integrovaný IoT-Framework automatizaci procesů založenou na IoT a služby správy, které přesahují řídicí systém budov. Tak lze jednoduše spojit různé senzory a aktory nezávisle na výrobci a komunikačním protokolu a převádět datové body ve smyslu Industrie 4.0 do univerzálních informačních objektů. S portfoliem modulárního systému V/V Inline od společnosti Phoenix Contact lze ovládání IoT funkčně přizpůsobit příslušné aplikaci. IoT-Framework zahrnuje četné komunikační ovladače pro připojení různých systémů úrovně pole. Připojené přístroje a data se normalizují a poté jsou k dispozici v kompletním systému. Pomoci supervisora je možné vytvořit nadřazené, vizualizační a parametrizační prostředí založené na PC. Tak lze efektivně parametrizovat stanice i mimo stanoviště. Díky flexibilnímu modelu licence je možné kdykoliv rozšířit všechny licence v souladu s potřebami.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít