Na všechny tiskové zprávy

Bezpečnostní relé s polovodičovými výstupy

30.07.2019

Modul bezpečnostního relé s polovodičovými výstupy  

Modul bezpečnostního relé s polovodičovými výstupy

Kvůli funkci spínání bez možnosti rozšíření je bezpečnostní relé PSR-MC31 vhodné pro všechny bezpečnostní aplikace, kde je vyžadován velký počet pracovních cyklů.

Každý výstup má spínací výkon vyšší než 2 A. Z tohoto důvodu lze ovládat i větší zátěže, jako jsou hydraulické ventily. Krátká doba odezvy méně než 10 ms umožňuje menší bezpečné odstupy. Relé je kompatibilní se všemi běžnými snímači, jako jsou elektromechanické spínače nouzového zastavení, zámky, světelné mříže, ale také bezpečnostní lišty nebo rohože. Díky malé základně umožňuje přístroj 50% úsporu místa v porovnání s klasickými reléovými moduly. Má-li být vzájemně propojeno více modulů, každý modul nabízí samostatný kaskádový vstup. Každý modul může být navíc nakonfigurován buď s automatickým nebo manuálně sledovaným spuštěním. To splňuje normu EN ISO 13849, jak je to vyžadováno pro bezpečnostní funkce s přístupem celého těla. Schválení TÜV umožňuje realizaci bezpečnostních aplikací až po PL e nebo SIL 3.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít