Na všechny tiskové zprávy

Nabíjecí kabely AC jsou nositely ocenění iF Design Award 2019

04.03.2019

AC nabíjecí kabely od společnosti Phoenix Contact získaly iF Design Award  

AC nabíjecí kabely od společnosti Phoenix Contact získaly iF Design Award

Již podruhé byla nová generace AC nabíjecích kabelů od společnosti Phoenix Contact vyznamenána renomovanou cenou za design: po German Design Award 2019 v říjnu 2018 nyní získala také iF Design Award.

Nabíjecí kabely pro elektromobily a nabíjecí stanice získaly produktové ocenění v kategorii automobilů/vehicles. iF Design Award je udělován jednou ročně od celosvětově nejstarší nezávislé designové instituce, iF International Forum Design GmbH v Hannoveru.

Při vývoji nové produktové řady nabíjecích kabelů AC v součinnosti s diplomovaným návrhářem Stephanem Gahlowem z Hamburku jsme se zcela vědomě zaměřili na ergonomický a atraktivní design, moderní řeč tvarů s dvoubarevnou estetickou optikou i na robustní a vysoce kvalitní materiály. S těmito vynikajícími vlastnostmi mohly nabíjecí kabely AC přesvědčit 67 člennou mezinárodní porotu expertů. Počet uchazečů byl vysoký: Porotci museli vybrat z 6.375 uchazečů z 52 zemí.

Již 66 let je iF Design Award celosvětově uznávaným označením kvality, pokud jde o vynikající vzhled. Značka iF je mezinárodně etablovaná jako symbol pro vynikající designový počin. iF Design Award patří mezi nejdůležitější světové ceny za design. Oceňuje designérské výkony všech disciplín: design/UX výrobku, balení, komunikace a služeb, architekturu a vnitřní architekturu i profesionální koncept. Všechny vyznamenané příspěvky byly prezentovány v průvodci iF World Design Guide, zveřejněny v iF design app a vystaveny na iF design exhibition v Hamburgu.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Stahování z internetu

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít