Na všechny tiskové zprávy

Osaditelné konektory M12 Power s kompaktním lisovaným spojem

25.07.2019

Osaditelné konektory M12 Power s kompaktním lisovaným spojem  

Osaditelné konektory M12 Power jsou dostupné s různým počtem pólů a s různým kódováním.

Nové osaditelné konektory M12 Power s lisovaným spojem společnosti Phoenix Contact vám poskytují vysoký výkon při malé konstrukční velikosti.

V závislosti na aplikaci AC nebo DC máte k dispozici různé počty pólů a kódování. Stíněné konektory jsou díky malému prostoru pro připojení kompaktní a dodávají vašim motorům a přístrojům až 16 A nebo až 690 V. Křížení vodičů je přitom možné. V zásuvce M12 kovového pouzdra se nachází chráněné těsnění. Díky robustnímu spojení jsou navíc vhodné pro železniční aplikace s vysokým zatížením v důsledku otřesů a vibrací. I při vysokém mechanickém namáhání je zajištěno spolehlivé připojení stínění 360°.
Chcete-li osadit větší množství vodičů, umožňuje lisovaný spoj nejen ruční, ale i automatizované připojení. Vhodné jsou konektory M12 Power pro průměry vodiče 6,5 mm až 13 mm a průřezy přípojů 1,5 mm² až 2,5 mm².


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Stahování z internetu

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít