Na všechny tiskové zprávy

Nejlepší zaměstnavatel pro inženýry: Vyznamenání pro Phoenix Contact potvrzuje vysokou orientaci na zaměstnance

04.03.2019

Konsekventní engagement k atraktivnímu pracovnímu prostředí pro zaměstnance je zásadní pro obnovenou certifikaci společnosti Phoenix Contact jako „Top Employer pro inženýry“ na předních místech.

„Phoenix Contact se řadí ke společnostem, které permanentně využívají výsledky průzkumu pro další zlepšování podmínek spolupracovníků“ takové je odůvodnění. Několikastupňový research a audit process institutu Top Employers ukázal komplexní a rozsáhlý koncept personální strategie, který sahá od tréningu a rozvoje pracovních podmínek až k výkonnostnímu řízení v souladu s kulturou společnosti. Již u nástupu začínají nový spolupracovníci s Onboarding, programem, se kterým se nejen zapracují na pracovišti, ale dozvědí se také to podstatné o Phoenix Contact a poznají různé oblasti podniku. Pomocí tohoto programu, u kterého lze individuálně kombinovat e-learning a přednášky, nováčci rychleji navážou nové kontakty a seznámí se s hodnotami společnosti.

Toto jedenácté ocenění jako „Top Employers Ingeneure“ podtrhuje snahu společnosti nabídnout svým zaměstnancům další rozvoj do budoucna a kontinuální optimalizaci pracovního prostředí. „Změny, které sebou přináší digitalizace, se týkají nejen našich produktů a procesů, ale také pracovních míst“, popisuje situaci Gunther Olesch, CHRO ze společnosti Phoenix Contact. Z tohoto důvodu byl vypracován kompetenční model, který se zaměřuje rovněž na digitální kompetence, které jsou důležité pro digitální transformaci. Tyto odborné a metodické kompetence nám umožňují odvodit cílená rozvojová opatření, která připravují zaměstnance na nové požadavky, technologie a procesy.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít