Na všechny tiskové zprávy

German Design Award 2019 pro AC nabíjecí kabely

16.11.2018

AC nabíjecí kabely typu 2 od společnosti Phoenix Contact získaly cenu za design German Design Award 2019 v kategorii „Special Mention“  

„Funkčně dobře řešený návrh, přesvědčí také svým moderním designem a dvoubarevným vzhledem,“uvedla porota.

Nová generace AC nabíjecích kabelů typu 2 od společnosti Phoenix Contact byla vyznamenána cenou za design German Design Award 2019 v kategorii „Special Mention“.

Nová generace AC nabíjecích kabelů typu 2 od společnosti Phoenix Contact byla vyznamenána cenou za design German Design Award 2019 v kategorii „Special Mention“. Při vývoji nové produktové řady v součinnosti s diplomovaným návrhářem Stephanem Gahlowem z Hamburku jsme se zcela vědomě zaměřili na ergonomický a atraktivní design, i na robustní a vysoce kvalitní materiály. Cílem bylo uspokojit vysoké nároky automobilového průmyslu.

Nominovaný AC nabíjecí kabel přesvědčil porotu soutěže German Design Award: „Ergonomický design zajišťuje pohodlné uchopení rukojeti, což zjednodušuje manipulaci. Funkčně dobře řešený návrh, který přesvědčí také svým moderním designem a dvoubarevným vzhledem,“zní zdůvodnění poroty, která se skládá z designových specialistů z oblasti ekonomiky, výuky a vědy, i návrhářského průmyslu.

Cenou „Special Mention“ jsou oceněny práce, jejichž návrh obsahuje zvlášť zdařilé dílčí aspekty nebo řešení. Jedná se o ocenění, které vyzdvihuje nasazení firem a designérů.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít