Na všechny tiskové zprávy

Funkční bezpečnost v signalizačních zařízeních

19.06.2019

Signalizační světlo typu 200S  

Signalizační světlo typu 200S pro námořní signalizační zařízení

Společnost Phoenix Contact nabízí se signalizačními světly typu 200S vysokou bezpečnost pro práci v námořních signalizačních zařízeních, např. na zdymadlech a pohyblivých mostech.

Integrovaná a autonomní funkce dohledu umožňuje bezpečnou diagnostiku světel LED podle bezpečnostní normy IEC 61508.

Osvětlení založené na technologii LED nabízí výhody z hlediska úspory energie a dlouhé životnosti signalizačního zařízení. Dosud nebyl vyřešen bezpečnostní dohled LED diod. S pomocí signálních světel 200S lze výhody technologie LED skloubit s dodržováním stávajících bezpečnostních norem až po úroveň integrity zabezpečení SIL 2 nebo Performance Level D. Prostřednictvím komunikačního rozhraní máte k dispozici různé diagnostické a stavové informace týkající se světla. Pokud není zaručena funkčnost světla, zařízení se uvede do bezpečného stavu. Díky robustnímu hliníkovému pouzdru s krytím IP65 je světlo zvláště vhodné pro použití v náročných venkovních podmínkách a na vodních cestách.

Společnost Phoenix Contact vám nabízí komplexní portfolio řešení pro zajištění funkční bezpečnosti celého signalizačního zařízení, které je optimalizováno pro světlo. Speciálně pro signalizační zařízení vám nabízíme řídicí jednotky, rozvaděče a předem osazenou kabeláž pro jednoduché a rychlé uvedení signalizačního zařízení do provozu bez nutnosti dalšího programování.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít