Na všechny tiskové zprávy

Neomezená automatizace s PLCnext Control

28.11.2017

Otevřená řídicí jednotka PLCnext Control na bázi PLCnext Technology  

PLCnext Control je první řídicí jednotka otevřené platformy PLCnext Technology

PLCnext Control je prvním produktem otevřené platformy řídicí jednotky od společnosti Phoenix Contact na bázi PLCnext Technology.

Řídicí jednotka spojuje robustnost a bezpečnost klasické PLC s otevřeností a flexibilitou světa chytrých zařízení. S PLCnext Technology podává společnost Phoenix Contact odpověď na výzvy světa IIoT a zjednodušuje stávající řešení řídicí jednotky. Automatizační projekty lze nyní realizovat bez omezení uzavřených systémů. Pro doplnění klasického programování PLC podle IEC 61131 umožňuje PLCnext Technology programování řídicích jednotek ve vyšších programovacích jazycích, přičemž jsou zajištěny typický výkon PLC v reálném čase a konzistence dat i ve vyšších programovacích jazycích a kódu založeném na modelu. Několik vývojářů může pracovat nezávisle na sobě v různých programovacích jazycích, a to se svými upřednostňovanými vývojovými nástroji. Tímto způsobem se významně zrychluje aplikační vývoj. Open source software a aplikace lze rovněž flexibilně integrovat do systému. Nová řídicí jednotka je přizpůsobivá a otevřená pro budoucí technologie. Rozšířené propojení díky otevřeným rozhraním a přímé cloudové připojení umožňují více volnosti. PLCnext Control přesvědčí kromě své otevřenosti výkonnou CPU a velkou datovou pamětí v malém pouzdře. S tímto řešením lze automatizaci inovovat, neboť mizí omezení a vznikají nové možnosti pro průmyslovou automatizaci.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít