Na všechny tiskové zprávy

Bezpečná komunikace pro všechny oblasti

28.11.2017

Průmyslová komunikační technika - spolehlivá komunikace  

Bezpečná komunikační řešení pro každé médium

Oborový standard pro vodní hospodářství, od srpna 2017 uznaný BSI, definuje stav techniky, který je nezbytný pro ochranu kritických infrastruktur.

Společnost Phoenix Contact nabízí široké spektrum komunikačních řešení pro mnoho oborů a aplikací, které splňují tento standard. Chráněný rádiový systém Radioline umožňuje bezpečnou komunikaci a sériový a kombinovaný přenos signálu na vzdálenost 20 kilometrů. Pro bezdrátový přenos Ethernet se hodí komponenty pro průmyslové sítě WLAN a Bluetooth Factory Line WLAN a Factory Line EPA. Pokud jsou používány soukromé kabelové trasy, dodává rodina produktů Extender SHDSL robustní, redundantní a dobře diagnostikovatelné řešení pro vysoké zabezpečení proti výpadku. Bezpečnostní routery MGuard zajišťují ochranu před škodlivým softwarem a manipulací. Umožňují bezpečnou komunikaci s rozsáhlými funkcemi VPN a firewallu. Navíc lze s MGuard Secure Cloud používat a dohlížet mnoho VPN spojení současně. Není-li dostupná žádná infrastruktura Ethernetu, nabízí TC router bezpečná řešení pro mobilní rádiové připojení zařízení k řídicímu systému. Rozsáhlé portfolio pro příslušenství doplňuje bezpečné komunikační řešení.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít