Na všechny tiskové zprávy

Inteligentní ethernetové extendéry

14.12.2018

Ethernetové extendéry s inteligentní přepěťovou ochranou  

Ethernetové extendéry s inteligentní přepěťovou ochranou

TC extendéry od společnosti Phoenix Contact rozšíří nejen jednoduché ethernetové trasy typu od bodu k bodu pomocí technologie Plug & Play.

Použití jediného řízeného přístroje umožňuje dálkový dohled všech tras extenderů a účastníků prostřednictvím IP. V případě neočekávaných událostí, jako je například oslabení trasy, jsou tyto informace k dispozici prostřednictvím SNMP Trap (Simple Network Management Protocol) a lze je tedy odeslat jako varování jednomu nebo více libovolně zvoleným účastníkům sítě. Na veletrhu SPS IPC Drives v Norimberku se lze s touto aplikaci podrobněji seznámit na hlavním stánku společnosti Phoenix Contact.

Kromě toho mají řízené ethernetové extendéry vestavěnou vyměnitelnou přepěťovou ochranu. Použitá inteligentní technologie PT-IQ Plugtrab přitom zajišťuje nejen odpovídající ochranu. Stav přepěťové ochrany lze zjistit kdykoli na dálku a v případě nouze ji lze odeslat jako varovnou zprávu SNMP. Přístroje tedy samostatně informují o tom, kterou přepěťovou ochranu je nutno vyměnit v dohledné době, nebo kde je nezbytná okamžitá výměna.

Díky automatickém rozpoznání topologie a přenosové rychlosti dat lze extenderové aplikace jednoduše rozšířit na sběrnicové a kruhové topologie až s 50 extendery bez nutnosti konfigurace. Není přitom nutno používat speciální kabely. Pro propojení ethernetem lze využít libovolné dvojlinky. To umožňuje dosah přenosu nad rámec příslušných standardů až do vzdálenosti 20 km na jeden segment extenderu.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Ethernet-Extender

Použití městskými službami v Bad Pyrmontu

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít